Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sARA DJOL 2
#1
TRAZIM DVE PTICE KJUJU U TEPSIJU ISPOD IMA ZMIJA IDE PREMA JEZA TU IMA MNOGO ZNACI OKOLINU. OD SARADJOL DO KARASANOV MOST IMA PREKO 18 ZNAKA...DALI JE NEKOM POZNATO IZ SARA DOL VODA ULAZI U SAJTAN DERE, IMA TU I TRI KRECANE..TD.
Odgovori
#2
Grcka I Makedonija
Odgovori
#3
koliko si siguran Plandzijo....
Odgovori
#4
sara djol  isajtan dere ili djavola dolina i tu ima mnogo zneno ineznano znaka i toje  na granici vise ubugarskoj amanje u srbiji.POZDRAV....
Odgovori
#5
(02-04-2018, 02:29 PM)BrankoV link Piše: koliko si siguran Plandzijo....
99%
Odgovori
#6
Da li su isti znavi dve pticekljucaju iz tepsiju, zmija ide prema jazavcu, glista, pehar, kocija dve zmije upletene tu je orlov kamen i ima jos znsci i voda iz sara djol ulazi sejtan dere.... Znaci po vasem je dole niko nikad nije prijavio jazavca i zmiju... Pozdrav
Odgovori
#7
(29-03-2018, 09:58 PM)BrankoV link Piše: TRAZIM DVE PTICE KJUJU U TEPSIJU ISPOD IMA ZMIJA IDE PREMA JEZA TU IMA MNOGO ZNACI OKOLINU. OD SARADJOL DO KARASANOV MOST IMA PREKO 18 ZNAKA...DALI JE NEKOM POZNATO IZ SARA DOL VODA ULAZI U SAJTAN DERE, IMA TU I TRI KRECANE..TD.

(02-04-2018, 09:37 PM)BrankoV link Piše: Da li su isti znavi dve pticekljucaju iz tepsiju, zmija ide prema jazavcu, glista, pehar, kocija dve zmije upletene tu je orlov kamen i ima jos znsci i voda iz sara djol ulazi sejtan dere.... Znaci po vasem je dole niko nikad nije prijavio jazavca i zmiju... Pozdrav

Pozdrav,  BrankoV bojim se da, ako sam shvatio da poseduješ nekakav opis gde se spominju sve ove stvari na nekom užem području, je ovo neki gemišt gde je skupljeno brdo stvari na jednome mestu a da se zapravo radi o nekim pojmovima koji su na svasvim drugim krajevima. Neka ovo bude moje samo mišljenje.
Sara djol, žuta bara, žuto jezero ili turska reč "sarı göl" ima veze sa nekim od navedenih pojmova, ali nikako sa recimo Karahasanovim mostom. To su dve teritorijalno dijametralne stvari. Isti je slučaj i sa spomenutom kočijom. Neki znakovi su, kako i sam kažeš , neka novina koju bar ja nisam nigde sreo što ne znači da je baš upravo tako? Sve je moguće naravno.  Želim ti puno uspeha i da neko potvrdi sve ovo ili bar deo ovoga što tražiš.
Odgovori
#8
Milane veze se za kara Asanov most, nego svako mesto je zasebno i ima dosta znaci pa da se covek zakaci negde za neki znak i dali je to...............nije znak jazavac vec jez....Kara Asanov most i sve ostalo to je preko 30 km... Sklapamo neku celinu, pozdrav od mene Milane cucemo se i da se gledamo ove godine.....
Odgovori
#9
Po mom nekom saznanju KARA HASANOVA VODENICA je uCaribrodskoj okoliji 2goluba u pecinu =cuo sam da je minirano =orlov kamen pod gnezdo radjeno 2 zmije  znao ih neko dali je radje no neznam .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)