Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m
#11
Gde su ovi krstevi i koja je crkva....
Odgovori
#12
crkva je  cirilo i metodija stara planina
Odgovori
#13
(18-01-2018, 01:21 PM)stara planina link Piše:hvala buda na pomoci,ali okolina nije bas mala ima dosta izvora i stenovito je podrucje u podnozju ima i crkva a pored crkve ima dosta zemljanih radova pa ako je bilo nesto tu moguce i da nije vise.
na neka ONI rade svoj poso, ti nemoj silaziti bas oko crkve probaj oko tih znakova u krugu od dvadesetak metara, ako ti je poter na pomoc I saradnja javi se na pp ja Sam uvek za saradnju a imam I Dosta tehnike I opreme.
Odgovori
#14
hvala buba brate...ali niko nema konkretno znacenje ovog znaka na slici.
Odgovori
#15
Otisak desne noge i x sa dve rupe a treca malo nize,sa strane ima mali krst. to tako meni izgleda.u pravcu trece rupe nadji kamen sa krst na 40 metra i ispod imas ostavi ili na tu daljinu izvori u izvorili oko njega ostava....
Odgovori
#16
u pitanju je krst mozda zbog ugla slikanja lici na x ali je krst i ispod ima jos jedan sa kosom linijom iznad. mozete videti na slikama.hvala na misljenju
Odgovori
#17
ajmo malo iskusnij neka iznesu svoje misljenje.....
Odgovori
#18
A slike nidje
Odgovori
#19
ima slike na predhodnoj strani,vise slika.
Odgovori
#20
pozdrav kolega,da li si proverio tu oko te stene,gde su ta dva krsta i to stoalo ili odmah iza nje,na prvoj slici se vidi kao da je tu umetnuta,da nije tu iza nje,ili da nije ulaz proveri tu,pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)