Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bista
#1
Da li neko zna ko je ovo?
Cela je u bronzi,kosa je pozlata
Odgovori
#2
Napravio sam i video ali izgleda da je preveliki pa ne moze da se postavi


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#3
Neki je problem sa netom pa moram ovako da postavljam


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#4
Prelepo i sve ćestitke. Čiji je ovo možda lik pre će možda znati da Vam odgovore numizmatičari koji se time bave upoređujući Vaš nalaz sa nekim od njima poznatih lika sa kovanica. Ne bih znao neki drugi savet. Svako dobro i srećna nova godina kao i Božićni praznici.
Odgovori
#5
hvala milane,srecni praznici i tebi. ovo sam postavio misleci da medju  nama ce se naci neko ko bi mogao da prepozna lik sa biste.
u svakom slucaju hvala na savetu,probacu i to,nadam se da cu dobiti jos neki savet od iskusnijih kolena sa foruma
Odgovori
#6
Ovako sa slika ne može niko reći ko je i šta je.
A ako si iz B... ili okoline to jest iz T.Krajine onda pitaj Ja..a ili pekara R.....
detaljno ti mogu reći preko PP
Odgovori
#7
crni1 ako mozes u PP da mi posaljes kome da se obratim posto ne znam na koga mislis pod pekar R.... i ja..a,hvala
Odgovori
#8
Dali je na prodaju i koliko ujedno svima srecna i uspesna nova 2018
Odgovori
#9
Auromajdan nije na prodaju sad za sad,ovo ce mozda vise biti kao trofej. interesujeme da saznam cija je bista,i da procenim starost,a za prodaju bih mozda mogao da razmislim kad dobijem vise informacija
Odgovori
#10
Jel pronadjena na nekom rimskom lokalitetu ili se u blizini toga na nekom brdu nalazi rimskko utvrdjenje
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)