Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RADIJAN
#1
Pronalazak RADIJAN,naseg pukovnika.
Posto se penzionisani pukovnik zbog bolesti vise ne bavi istrazivanjima,niti je u stanju da napravi uredjaj radi prodaje,da li neko od cenjenih kolega poseduje ovaj uredjaj i zna da rukuje sa njime?
Isto bih molio sve koji su imali prilike da se sretnu sa ovim uredjajem tokom traganja za ZLATOM(ne vode,rude,prirodnih gasova...iskljucivo ZLATO) da napisu svoja iskustva i koliko je tacan i precizan uredjaj i koliko su uspeha,naravno ako ih je bilo,imali.
-onaj koji poseduje uredjaj i zna da rukuje sa njim neka me kontaktira u PP
pozdra svima i uspesi u novoj godini.
Odgovori
#2
Da,radili smo na terenu sa uredjajem,"Radijan". Sa,"Radijan-om",je radio jedan od ljudi koji je ucestvivao u projektu,stvaranja samog uredjaja,sa pukovnikom Jankovicem.  Sam uredjaj radi po principu,"ukucas mu frekvenciju",onoga sto je predmet tvog interesovanja,pre toga se izvrsi merenje,"radio smetnji",u okolini koja se opservira,da ne bi doslo do ukrstanja frekvencija,ovo-ono,onda se sam uredjaj,koji lici na,neke od,famoznih,lokatora,ili postavi na tronozac ili drzi u ruci,itd. Inace,sama osoba koja je radila sa "Radijan-om",se ne bavi ovim nasim sportom,vec je covek od nauke,sto bi se reklo. Tom prilikom nam je pojasnio sam princip rada i da do sada nije pokusavao da,"locira",iskljucivo zlato,vec vodene zile,rude i tako to. Ukljucio je uredjaj,pre toga namestio frekvenciju,mislim,na 501 MGz ili KHz,ne znam tacno,"pobudio",tamo nesto i sam,"Radijan",je poceo da se okrece u nekom smeru,onda ga je podigao sa tronosca,uzeo u ruku i krenuo u smeru u kome je "Radijan",pokazivao,dosao do odredjene tacke i rekao,da je to,to.. Kao sto biva,mi smo,angazovali SKIP,to je onaj,kao traktor,sa utovarnom kasikom napred,i rukom za kopanje pozadi,ono,kao bager i iskopali rupu,kvadratnog oblika,sirine 4X4 metra i dubine oko 3 metra i naravno,Dzej. Smile    Em,sto smo iskopali coveku vocnjak kajsije,(naravno,zatrpali smo uredno krater),koji smo napravili,ali,pukli smo,50 eura za masinu koja je kopala,badava,naravno. To ti je,druze moj,moje iskustvo sa tim,famoznim,uredjajem,koje nalazi i "crnu magiju",kako jedan od konstruktora,rece. Suma,sumarum,batalite se corava posla,lokatora,Radijana i kojekakvih,"chuda tehnike",i drzite se proverenih stvari,tipa,VLF ili Pulsnih detektora....sve ostalo je,macka u dzaku. Znaci,tipa..."moze,a ne mora". Da se razumemo....da nalazi vodu...nalazi,to je provereno 100%,za rude ne znam,ali zlato znam da nije nasao,makar je reagovao,navodno,na tu frekvenciju. Znam samo da je rupa bila,bas velika,ali prazna. Istini za volju,radili smo na lokaciji na kojoj,svi do jednog detektora,sviraju na prazno,samo tako,a radi se o Begaljici kod Beograda,zemljistu koje je toliko mineralizovano,da i Australija bi mogla da mu pozavidi na tome. Znaci,uvece kada u iskopanu zemlju,uvece uperite snop svetlosti,baterijske lampe,zemlja cakli,kao staklo da je mleveno posuto po njoj. E,sad...da li je to bio uyzok naseg neuspeha ili sam uredjaj nije za to,to vec ne znam,znam samo da mi ne pada na pamet vise da eksperimentisem sa tim,"svemogucim uredjajima",koji,"vide na kilometar ili dva,zlato". Mozda neko drugi bude imao vise srece sa tim uredjajem,"Radijan",ko zna....ali,ja sam Vam ispricao svoje licno iskustvo sa tim uredjajem. Pogotovo nemam razloga za nekakvom,bezveznom pricom,posto taj uredjaj,poseduje moj prijatelj,u cijem je vlasnistvu i sam patent,uredjaja,"Radijan",jer je sa pukovnikom Jankovicem i radio na razvoju samog uredjaja.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)