Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorak i sladak izvor
#1
Gorak tece na jug a sladak na sever..... Trazi se
Odgovori
#2
Izmedu izvora je livada i u livadi kamen i odozgo klesana konjska glava....
Odgovori
#3
Takvo mesto postojajo negde izmedju Miroca i brzePalanke kad sam davno svratio mestani ej dzaba trazite zar nisu ti  i ti ljidi vadili i preselili se u Negotin ako je uopste se radi za ovu lokaciju mozfa posoji jos neka
Odgovori
#4
Mesto vrti bog stara planina Atari sela Gostusa 8)
Odgovori
#5
Baki ima blag i gorciv izvor iz jedan se pije voda iz jedan ne iako su blizu jedan do drugog...nalaze se na Cemernik.....
Odgovori
#6
Neznam treba da ima u sredinu kamen i klesana glava za ovaj........A dole treba da ima kameni krst i stena kada pijes vodu gledas u stenu i na njoj ima znaci.....
Odgovori
#7
Ima takav kamen,to jest,polozena ploca,sa konjskom glavom klesanom,pored Dojkinacke reke,desno od njega,desetak-dvadeset metara na samoj obali kantar a preko puta te konjske glave,preko reke ima,dal 5 ili 7,zaboravio sam vec,alki,ali kamenih pri zemlji u steni. Zna clan foruma @buda to bolje,jer ja sam samo jednom bio na tom mestu gde je ta glava,kantar i alke,al bilo pre par godina.
Odgovori
#8
Lepo je to,kod izvori gorak i sladak samo konjska glava....
Odgovori
#9
da se ne radi o djavoljoj varosi imas i gorki i slatki izvor mislim da je iznad tako nesto
Odgovori
#10
(25-01-2018, 09:46 PM)pehina11420 link Piše: Ima takav kamen,to jest,polozena ploca,sa konjskom glavom klesanom,pored Dojkinacke reke,desno od njega,desetak-dvadeset metara na samoj obali kantar a preko puta te konjske glave,preko reke ima,dal 5 ili 7,zaboravio sam vec,alki,ali kamenih pri zemlji u steni. Zna clan foruma @buda to bolje,jer ja sam samo jednom bio na tom mestu gde je ta glava,kantar i alke,al bilo pre par godina.
Jeste rodjo bilo ih je 5 Ali su poceli da ih lome pa su ostale samo 2 zato Sam ih ja zatrpao da se bar nesto sacuva od toga
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)