Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Registracija
#1
Registrovao sam i to je , mislim dobro objašnjeno. Treba imati u vidu da nismo svi u dobrim odnosima sa kompjuterom. Problem mi je bio da postavim pitanje, kome da ga postavim . Predpostavljam da je vlasnik sajta Sneško i da je to adresa kojoj treba da se obratim na primer da uznajmim detektor. onda vidim da  program nema opcije za to. Na kraju sam napisao to što sam imamo a da li ću i od koga dobiti odgovor, neznam. Možda grešim , možda nisam sve dobro pregledao,možda ! ! ? Ipak mislim da je sajt komplikovanda ddobru i uspešnu komunikaciju.  pozdrav
Odgovori
#2
Pozdrav "rade.mi"!
U ime administracije i forumskog članstva kao moderator želim vam dobrodošlicu na naš forum.
Razumljivo je da nismo svi uverzirani na sve mogućnosti rada na računaru. Ali sa uloženim trudom dolazi se i do prevazilaženja problema.
Ukoliko želite da ostvarite kontakt sa kolegom Sneškom vrlo je jednostavno i program/forum ne ograničava mogućnost da pomenutom kolegi pošaljete kako privatnu poruku isto tako i e-mail možete da birate. Takođe kolega je uvrstio i svoj vlastiti sajt proeko FB-a /Sneshko Electronic/ u način moguće komunikacije.
Stoga poštovani kolega rade.mi potrebno je samo da ispod  avatare /profilne slike/ kolege odaberete na koji način će te mu se obratiti. Verujte mi dovoljan je samo jedan klik da otvorit formu za pisanje poruke. Naravno i kada poruku posaljete vayno je da imate strpljenja jer pojedini clanovi ne postižu da momentalno reaguju na sve im poslate poruke i upite usled raznih poslovnih, porodičnih i ostalih životnih obaveza.  Smile

Puno uspeha u radu želi vam moderatorska sekcija

ps. Budite slobodni da svaku poteškoću prijavite ima načina da se pomogne.
      a vas post sam izdvojio ovde u sekciju predloga i sugestija jer ste ga prvo postavili u sekciju Registracije nadam
      se da mi ne zamerate.
Odgovori
#3
Pozdrav moderatoru,  Zahvaljujem se na dobrom objašnjenju.
Odgovori
#4
Adminu..hvala za prijem..naravno svim clanovima veliki pooz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)