Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
za amatere
#1
Molim sve one koji nisu upoznati sta i kako se radi na oderedjenom mestu da ne unistavaju ista. Nisam mogla da se penjem bilo je relativno kasno ali koliko sam odozdo mogla da vidim nema nosa na kucetu odnosno crepa na glavi vola. Kvazi tragaci unistavaju sve sto se da unistiti. To sto su trazili uopste nije tacno na tom mestu samo su unistili znakove i prirodnu lepotu ove cuke. Ko god da je bio je blizu. Nisam sigurna ali sumnjam na dve osobe. Jedna je bivsi clan ovog foruma za koga sigurno znam da je bio tamo a drugi je izbacio sliku kraj kuceta ili ti vola. JOS JEDNOM APELUJEM NA SVE AMATERE DA NE UNISTAVAJU SVE STO MOGU. FORUM I SLUZI DA POMAZEMO JEDNI DRUGIMA. NEMOJTE LJUDI ZA BOGA MILOGA DA LOMITE.
Odgovori
#2
ti kad bi znala kolko nista neznas nebi ustajala ujutru iz krevet
Odgovori
#3
drago mi je da si ti profesionalac, lepo je to kada se ljudi razbacuju svojim znanjem. I da ne bih ustala iz kreveta a ne iz krevet...
Odgovori
#4
znaci idem da spavam u kreveta,ne u krevet.......nista si neznam
Odgovori
#5
Znaci da si ustao iz kreveta a ides u krevet ali ovo nije forum za lekcije iz gramatike, nemam nameru da se prepucavam, ako si sebe pronasao u tekstu gore pa si povredjen izvini nije mi to bila namera. Ovo je apel da se ne lomi i onda kada za to nema potrebe.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)