Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrtvacka glava
#1
Trazi se mrtvacka glava okolinu Ljuberadje.... I dve koske u obliku iks (X)..... Trazi se...
Odgovori
#2
Danije branko mrtvača glava na šaarenu stenu Branko a kosti gdeje sahranjen laza  ćosa pozdrav
Odgovori
#3
Ne......ako znas neku rado bi pogledao sliku...pozdrav
Odgovori
#4
branko,a da nije od dragovlje prema crkvu???
Odgovori
#5
NE....
Odgovori
#6
oce da ti pokazem gde je branko..?? hahahah ,veliki guru,nacices kad na vrbu rodi grojze.
Odgovori
#7
Mrtvačka glava sa dve koske u obliku slova X je nadjena u selu Rosomač kod Pirota ali su tragači polomili. Znam otprilike gde je bila ali od toga vise nema nista.
Odgovori
#8
To je to....
Odgovori
#9
Mrrtvacka glava.JA SAM SKORO ISKOPO JEDNU babi sam kopo grob i zaista smo nasli .Nego daj manimo zezanje,vi sto kao imate opis tu mora da pise i  gde se nalazi kao sto je mene odveo covek i reko tu je bila m glava na zid od stene odnosno vertikalno .Takoje ikod mene pisalo  a i mesto  Tumba na kukavici pl.Ali neko pametan je slomio i i i ostala samo rupa.Evo jedan kratki opis ali nije muckalica .IDI  U KONJUVCE IPITAJ ZA RIMSKI KLADANAC, OD NJGA NA ISZGREV SUNCA MERI DESET CEKERA ICE NADJES MALO KRSTE KOJE  GLEDA NA RIMSko deset,to je opis itako itreba da bude .BINGO .POZDRAV.
Odgovori
#10
M... ja znam dve i sada stoje, jedna  kao figura okolina Hana a druga je klesana ali nema kosti u iks...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)