Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krst bez jedne strane...
#1
Drage kolege nasao sam mapu mog cukun cukun dede koja je malo nejasna ,u pitanju je spasovski obrok,tj spasovski krst bez desne strane na krstu po mapi ja sam krst pronasao i dosao do onog dela koji sam protumacio ,,na krstu ima sesta betonska jajeta u jednom od njih sam proverio aparatom gde je signalom jasno bilo da u jednom od jajetu ima zlatnik obio sam ga cekicem i nasao zuticu posto mi je mapa jako stara i izbdledela neznam sta dalje znam samo da morm naci kladanac i jos nesto molim za pomoc iskusne kolege...
Odgovori
#2
Na desnu stranu mape piseti gde i sta. U blizinu ima stena klesana zmija. Od krst na drugo brdo je sv. TROJICA u dno je vodoskok ispod je covek ss pusku nisani u brdi tu ima klesan znak arabija, krst......
Odgovori
#3
Hvala ,skoro pa ni niste nerece...
Odgovori
#4
(18-02-2017, 12:43 PM)turcin link Piše: Hvala ,skoro pa ni niste nerece...

Prijatelju pa šta očekuješ da ti ljudi odgovore,registrovao si se i odmah poslao pitanje a što je još i gore kolegi si odbrusio odgovorom.
To ti je prijatelju isto kao da si došao padobranom u Angolu i pitaš za put do Male Krsne.
Ne shvataj ovo zlonamerno,nismo mi takvi ali strpi se malo,nisu svi pročitali,nemaju ljudi pisanije i odgovore za sva mesta a i ne kaže se novajliji baš sve i to prvog puta.
Odgovori
#5
(18-02-2017, 04:52 AM)turcin link Piše: Drage kolege nasao sam mapu mog cukun cukun dede koja je malo nejasna ,u pitanju je spasovski obrok,tj spasovski krst bez desne strane na krstu po mapi ja sam krst pronasao i dosao do onog dela koji sam protumacio ,,na krstu ima sesta betonska jajeta u jednom od njih sam proverio aparatom gde je signalom jasno bilo da u jednom od jajetu ima zlatnik obio sam ga cekicem i nasao zuticu posto mi je mapa jako stara i izbdledela neznam sta dalje znam samo da morm naci kladanac i jos nesto molim za pomoc iskusne kolege...

Колега turcin!
Зашто не скенираш или фотографишеш ту твоју мапу и поставиш је овде на форум како би ти се лакше помогло.
Нико овде није видовит нити чаробњак да зна оно што само ти знаш.
Док људи не виде целу мапу и неко не препозна о чему се ту ради - нико ти са овог форума (нити било ког другог), не може ништа помоћи.
На основу овога што си написао - то може бити БИЛО ГДЕ!
Поздрав!
Sneshko
Odgovori
#6
Da li je okolina Pirota?
Odgovori
#7
Da Kolega Okolina Pirota je u pitanju...
Odgovori
#8
Sta bi sa mapom....
Odgovori
#9
Daku hoces da ti kazem i koje je selo u pitanju?
Odgovori
#10
Meni netreba da kazes ja imam i skicu i mesto....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)