Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fisher f2 labs
#1
pozz svima. da li je neko upoznat sa fisherom f2 labs do koje dubine radi i da li greska kupiti tu masinu. hvala
Odgovori
#2
(11-11-2011, 12:01 AM)zmija link Piše: pozz svima. da li je neko upoznat sa fisherom f2 labs do koje dubine radi i da li greska kupiti tu masinu. hvala

Zavisi od sonde. Sa standardnom CC od 20cm u tlu nece ici dublje od 13cm za srebrnjak. Za vece mete jasno i dublje, tako 0.33j limenku piva bez problema u tlu detektuje na 55cm. Ako za njega kupis DD sondu od F4 ici ce isto duboko kao i F4 jer s njim deli platformu. Notch filter mu radi odlicno pa mozes na prvom stepenu izbaciti mnogo zeljezniog krsa a jos uvek sa malom sondom, koja ide uz njega, u tlu detektovati 1gr zlatno zrno na dubini od vise od 5cm. Za pare koliko kosta nov (u SAD ispod 200 dolara) tesko ces naci nesto sto nudi vise od njega.
Odgovori
#3
testirao sam ga u vazduhu vojnicki arsov hvata ga na 30cm a bakarnu paricu negde na 20cm a diskriminacija mu je odlicna i odlicno odvaja metale
Odgovori
#4
Ja sam danas uzeo Fisher F2 i da vam kazem za pocetak sam zadovoljan testirao sam ga napolje zlatni prsten hvata na 30 cm(diskriminacija iskljucena, sensitivnost MAX) 5 denari makedonski 32 cm, srebrenu monetu petoletka 35 cm testirao sam i na druge monete imace te uskoro video. pozz svima
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)