Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvi do kod Zagubice
#1
pozdrav i postovanje svim ljubiteljima ovog hobija interesuje me da li imate neko saznanje o Suvom dolu kod Zagubice da su tu nekada negde Bugari sakrili nesto? i ako moze mala pomoc oko cuvene pruge kod Bora koja ide ka Zagubici da su se poluge krile po sumama i brdima koju svi pominju a nigde nista konkretno da pise. Hvala svima i svako dobro.
Odgovori
#2
Pozdrav druze ja sam iz tvoje blizine pa ti mogu reci jedino da mi je jedan stari covek pricao o jednom tovaru zlata prica da se negde na Planini Beljanici nedaleko od suvog dola nalazi zakopano blago gde su cak i bili znakovi kao recimo orao krst i neznam sta je vec sve bilo covek je dosao sa mapom u tvoje rodno mest o rekao da mu neko pokaze takozvano mesto jer je on imao mapu ali je neko pametan kad je cuo za tu pricu otisao i unistio sve znakove cekicem i to vise nikada nije pronadjeno jer ovaj sto je doso nije mogao da se orjentise sa mapom bili su mu potrebni znakovi
Odgovori
#3
Jedinu pricu koju sam cuo je da je preziveli Nemac poslao dvojicu da traze zlato  blizu pruge kod motela Rtnj izvor OSMAK.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)