Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crna Trava -selo Vrelo-Zdravcev kamen.
#1
Kamen je 1.5 m visok od zemlje.Trazi 2 sekire ukrstene. Na odredjenoj daljini kopa se i nailazi se na plocu sa istim znakom ispod koje ima 10 stepenika.Ima zamke.Magaza cara Urosa.O ovoj temi ima nesto na 13-toj strani.Ali samo nagadjanja gde je taj kamen sa dve ukrstene sekire.Kod mene u opisu pise ova lokacija.Selo Vrelo-Crna Trava.
Odgovori
#2
ZNAM GDE JE TO MESTO TJ MOJ PRIJATELJ ZNA TU IDE U DRVA
Odgovori
#3
Ja sam postavio taj opis i pre 20 god i više izmenio znak nisu dve sekire već nešto drugo a sve ostalo je tačno pozdrav.........
Odgovori
#4
Postovani kolega Branko V. Ne mogu da izmenim nista.Ja ne pisem opise.Kod mene tako pise u opisu sa ovom lokacijom Crna Trava -selo Vrelo-Zdravcev kamen koji imam od 82-83 g znaci pre 35 god... Ako je neko na ovom mestu na ovakvom kamenu nasao taj znak ili kao sto ti kazes drugi neka radi po tome.Ili ako je neko po istom opisu nasao nesto drugo ukrsteno neka napise.Mozda moj pocetak opisa nije tacan ali nije mi namera bila da kupujem mesto nego da pomognem. Zaista ne znam sta si postavio pre 20g.Ja Komp koristim od pre 5-6 godine.
Odgovori
#5
Nisu dve sekire za zdravči kamen i sve ostalo je tačno .........
Odgovori
#6
Vrelo je u opštini Babušnice. Ima Zdravči kamen ali ih nema sekire, bar je to moje saznanje.
Odgovori
#7
Kolega Vlasina tacno da ga ima i blizu Babusnice.I ima-lo je znak .Jedna sekira ili dve raspitaj se kod kolega malo.
Odgovori
#8
ZDRAVCEV KAMEN KOJI POMINJETE ,I SELO VRELO JE IZNAD MODRE STENE,A POMENUTA LOKACIJA JE IZMEDJU VRELO I BRDO CRTAVO.A KAD SE POMINJU UKRSTENE SEKIRE IMA IH IZNAD BOGDANOVAC,OKRENUTE PREMA CRTAVO,A IMA IH I KOD BABIN KAL I TAMO SE MESTO ZOVE ZDRAVCEV KAMEN GLE CUDA.A KAD VEC POMINJEMO OVO DA VAS PITAM STOJI LI VAM U PLANOVIMA DA JE NA STAZI ISPRED SEKIRE ISKLESANA ZMIJA,A U PUKOTINU ISPRED OSTAVLJENO ZIVOTINJSKO REBRO
Odgovori
#9
Selo Vrelo-Crna Trava.Napisao sam kako mi pise u opisu.Nema zmije nije mi originalan plan tako da ne tvrdim nista.Ali svako ima pravo da uklapa gde mu odgovara.
Odgovori
#10
Ima je zmija..........
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)