Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krava
#1
Da li neko od kolega zna mesto gde se nalazi znak KRAVA?
Odgovori
#2
U opisu spominje se jedna krava sa zvono u  blizini  neke stene tvrdjave-Vlasko kale.Lokacija Topli dol-Dojkinci.I Vrazja glava.Teren ne znam ali po meni ti je bitno ovo vlasko kale.
Odgovori
#3
A ima neko koji zna kravu i na Ivanovu livadu.U sustini treba da se otvori ona pecina sa skokom unutra.Sta tebe konkretno interesuje kolega U vezi te krave ?
Odgovori
#4
Kolega, konkretno me interesuje da li je neko nasao ovaj znak da postavi sliku, da saradjujemo!!!
Za vise mesta se trazi ovaj znak, negde samo krava, negde krava sa zvoncetom, negde mrsava krava, negde krava sa teletom...trazi se i u Srbiji i u Bugarskoj al gde je pravi znak???
Odgovori
#5
(30-10-2016, 03:17 PM)PROFESIONALNI AMATER link Piše: A ima neko ko zna kravu i na Ivanovu livadu.U sustini treba da se otvori ona pecina sa skokom unutra.Sta tebe konkretno interesuje kolega U vezi te krave ?
Odgovori
#6
Postovani kolega i sam kazes da se traze znakovi krava na raznim lokacijama.Nemoj da me pogresno shvatis ali ti si povrsno zapoceo ovu temu.Da li neko od kolega zna mesto gde se nalazi znak KRAVA?Evo za ovu na Ivanovu Livadu.Staro Korito Nacuo sam ko zna znak.Ali ti ne pises nista u vezi cega trazis znak a odmah trazis sliku.Razumem da trazis opis da je nadjes ili imas opis a ne kazes gde je trazis ali ovako,da te neko vodi ili pokazuje sliku tesko brate.Ali neka ti je sa srecom.
Odgovori
#7
Kolega nisam ni od koga trazio da me vodi da mi pokazuje mesto, tako da neka je sa srecom i tebi i tome za koga si ti nacuo da zna ovaj znak  Smile A ko stvarno zna znak neka postavi sliku il nek brate kaze sta ima jos od znakova u okolini da se vidi dal je pravo mesto! Stvarno ne znam zasto se komplikuju stvari!
Odgovori
#8
Izvini kolega.Ja sam samo hteo da pomognem podelivsi informacuje koje znam .  Ja razumem da neko stavi sliku i da trazi  pomoc i opis,ali ne razumem da ti trazis znak i plus da ti neko postavi sliku i jos znake okolo da bi ti video i rekao  da li je to pravo mesto. U svakom slucaju zelim ti da ti neko ispuni tu zelju.
Odgovori
#9
Krava  nije u ivanovu livadu ona se nalazi  kameni bair  tu je nekada bilo hajdučko zborište tu je iskovana krava sa tele  to je zlato na vojvodu Iliju........
Odgovori
#10
Ima jedna krava iskovana na kamenu u blizini je nekada bila bugarska granica ima potok u blizini jezero i plandiste golemo nekada je bila i cerkva ali je srusena ......
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)