Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cao
#1
Ako ima neka ekipa iy Nisa bilo bi mi drago da se prikljucim , relativno sam pocetnik u ovom hobiju  Smile
Odgovori
#2
Eee!
(25-08-2016, 10:24 PM)Sir Oliver link Piše: Ako ima neka ekipa iz Nisa

Druže u centru si zbivanja ne da ima nego vrvi... Big Grin eto malo šale za početak.
Elem ekipa ima ali se druže moj pravi ljudi koji su dobronamerni i karakterni ne nalaze od danas do sutra, u tim se ulazi teže i nikad preko noći, naravno treba pokušavati sa ljudima pričati, ali budi oprezan u naš hobi nije svako sa dobrom namerom.
Potkuj se informacijama pročitaj ovaj forum uloži vreme možda treba 10-tak dana mnogo će ti pomoći da shvatiš stanje, i kretanje stvari čak i međuljudske odnose.  Wink
Odgovori
#3
Otprilike toliko i citam  Smile ali nikad nisam umeo da provalim ko sta misli i kakav je ... vise idem po osecaju ko u onoj prici kad se vrapce smrylo pokakila mu se krava na glavu, ono se raygreje i pocne da veseli ... dodje macka i pojede ga ...  :Smile ...
Odgovori
#4
Bio sam na letovanju petnaestak dana na velikoj playi (Ulcinj) , ono sto sam video ya sat vremena je potpuno promenilo moju percepciju o ovom hobiju. Trojica likova iy payara su bukvalno otkinuli playu i veliku i malu , povadili su lom ... verovatno ih ynate kao crnu trojku... fenomenalni momci. Mada je velika playa prica ya sebe ima puno toga sigurno nepovadjenog ... ya sat vremena su nasli 5 ylatna prstena jedan dijamantki. od aparature excallibur II , gerret shark, i deus ... ja mishljah da je ovo hobi ovo je oybiljna yarada...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)