Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ravna kod Knjazevca
#11
Taj bunar sa spiralnim stepenicama po prici pokojnog Mose  je ispod...... kad se ulazi..... Mozda se hvalio jos nekome.Tada smo prvi put kod njega slusali tu pricu ali pojma nismo  imali o cemu se radi.Eto nije znao covek i xxxxxxx bas taj deo  Big Grin.Od njega nisi mogao da cujes ne znam ili nemam opis samo vodete me na mesto.Kola dodju on bela kosulja kaputic na ledja i polazi.Neka mu je laka zemlja.bio je ipak legenda na svoj nacin.

Na javnu molbu našeg dugogodišnjeg člana proverio sam ovaj post i uvideo osnovanost brige kolege dragannikolic jer je post sadrzavao odredice koje ukazuju na određena mesta te bi u potencijalu moglo doći do zloupotrebe 
Odgovori
#12
АБЕ БРАТЧЕ БЕ АКО СИ АМАТЕР ОВИМ СИ ДАНАС ДОКАЗАО ДА СИ АМАТЕР ЗА СВЕ ПАРЕ.А И ВИ БЕ АДМИНИСТРАТОРИ СТОЈКА ЛИ ДРЖИТЕ СКИНИТЕ ОВО ДОК НЕКО НИЈЕ НАЈЕБО.ОВАМО РЕАГУЈЕТЕ НА ГЛУПОСТИ А САД НЕМА ВАС НИГДЕ.СКИДАЈТЕ ОВО ОДМАХ
Odgovori
#13
Sto da neko nastrada amaterski za sve pare mi nije jasno.  Big Grin Pa ta prica bila za malu decu.Samo sto nije receno eto tu stavim bure i kupus i ono se ukiseli za dan.I neko poveruje.Zasto onda taj propas ili bunar nije recimo na Vetren.? Tamo bilo kale I on se vidi iz Ravne.Valjda se propas trazi u malo stenovito mesto a ne po oranice i po selima?
Odgovori
#14
БРАТЧЕ ОВО ШТО СИ НАПИСАО,НИСИ У ПРАВУ .ОВАКО СИ ТИПОВАО НЕЧИЈУ КУЋУ,НЕБИТНО ДАЛИ ЈЕ ПРИЧА ТАЧНА ИЛИ НИЈЕ НИЈЕ ТВОЈЕ А НИ МОЈЕ ДА ТИПУЈЕМО ОВАКО .У ПРОСЛОСТИ СЕ ДЕШАВАЛО ДА НЕКО НАЈЕБЕ ПА И СТРАДА И ЗБОГ МАНЈЕ СТВАРИ.РАЗМИСЛИ МАЛО О ТОМЕ ШТА СИ И КАКО НАПИСАО И ДАЛИ ЈЕ У РЕДУ
Odgovori
#15
Ok neka je i tako po tebi ispalo ali to mi nije bila namera.Mozda nisam dobro formulisao po meni tu salu koju smo culi od coveka koji nije vise medju nama..Mislim prica van svake pameti.Ali eto prihvatam dobronamernu kritiku i ne spominjem ovde na ovom forumu vise nikoga.Mentalitet nasih ljudi je na zalost takav da svako od nas ko se bavi ovim poslom cim nesto napreduje odma se kaze naso zlato.Svi smo mi baveci se ovim poslom  u nasim okruzenjima svojevoljno potencijalno tipovali same sebe pa nikom nista.
Odgovori
#16
Postovani forumasi,

taj spiralni bunar nije samo bunar vec ulaz za mali sistem prostorija i podzemnu Crkvu.Prema onom sto sam cuo to nije na samom lokalitetu Ravna.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#17
dali neko zna kod selo ravna da ima stara vodenica do vodenicu vrbu i tu da ima znak kubura isklesana i od tu da se odi do selo melhane i manastir sv jovan rimski.
Isto tako u selu ravna da ima manstir sv gorgi suproti nego da ima vodopad
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)