Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrebna pomoć i saradnja
#1
Pronadjen u baštu klesan kamen prečnika oko 80 sm i visine oko 60 sm na dubini  od 40 sm
Odgovori
#2
Da li ima nesto klesano na kemen, neki znak?
Odgovori
#3
poštovani sa gornje strane gledano ima klesano a meni se čini kao da su dve uši  levo je manje a desno veće i ništa više poz
Odgovori
#4
pomeri plocu i ako nema nista, predji detektorom... pozzzz
Odgovori
#5
Backtrack uradjeno ali ispod ništa a i detektor ne reaguje meni se čini da je možda neka početna tačka jer se u blizini nalazi neko staro gradište  ovo što pišem je Vranjska okolina poz
Odgovori
#6
Od mene toliko,  mogu još reci da predjes detektorom celu okolinu,  posebno ako ima nešto upadljivo ka na primer kladenac,  bunar itd. Ili da se neko javi ko ima rešenje još bolje pisaniju. Pozdrav i srećno....
Odgovori
#7
pao kamen sa gradista i vreme ucinilo svoje
samo pametuju
Odgovori
#8
IMAM OPIS ZA MEČJE UŠI U DONJI MATEJEVAC.....
Odgovori
#9
Pozdrav BrankoV
Kad sam imao nekih 13,14 godina moj deda non stop mi je saputao da niko ne cuje, ni otac, ni majka, ni baba, da kad porastem jos malo bicu spreman da me vodi i pokaze gde su MECJE USI.Kao klinac naravno nisam ga uopste razumeo ocemu prica.Deda mi nikada nije bio tragac. Vremenom je postao senilan i svaka normalna komunikacija nije bila moguca.I gle cuda kad sam poceo da se zanimam za ovaj hobi meni pocne da se vrti film unazad, ali kasno deda mi je vec duze vreme pokojni. Vremenom sam dosao do nekih saznanja. Postoji mesto koje se slicno zove i nalazi se u blizini Matajevca. da li je to mesto  MECJE USI nisam siguran. Da mi je deda ziv ili bar da sam ga pazljivije slusao kad sam bio klinac sada bi siurno znao. Nikada nisam obisao lokaciju jer ne znam sta bi moglo da mi potvrdi autenticnost lokacije.Tek kada sam poceo da se bavim ovim hobijem sam ustvari shvatio sta je hteo deda da mi pokaze. Pozdrav

Odgovori
#10
ako te neko uputi tu sam...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)