Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
#21
Sto se tice rasljarstva,moje iskustvo je ovako: Za pronalazenje vode to funkcionise bezprekorno,bile raslje od vrbe ili bakarne sipke.Sto se tice trenutnih testova skrivanja predmeta od raznih materijala i to mogu da pronadju  odredjene osobe sa pojedinim uredjajima poput raslji i LRL.Sto se tice davno zakopanih predmeta,cupova sa zlatom,srebrom,bronzom itd. to ne funkcionise,znaci nema rezultata koji se traze.
Odgovori
#22
drvene slabo rade na mineralizovanom tlu  ;D ;D ;D
Odgovori
#23
(21-10-2011, 05:51 PM)sisoje link Piše: drvene slabo rade na mineralizovanom tlu  ;D ;D ;D
ma joook , samo malo doteras ground balans ,
i po mogucstvu da ti neka vidjenija prorocnica na pun mesec celiva tri puta raslje pred polazak na teren,
ili devica od 28 godina da ti tri puta protrlja raslju medj kolena
znaci to provereno radi, ovako opremljen mozes i na cupove preko 18 metara, da ides ...
[Slika: wishstick2.th.jpg]

sad mi pade na pamet , dzoni da nisu tebi uvalili fals devicu kad nisi nasao cupce?
oce to ove nase barabe da urade postenom coveku, caskom uvale falsericu mamu im barabsku Smile
Odgovori
#24
  Abre  Bane  pa  ovo  si    izgleda  otkrio  svoje  tajno  oruzje?!Moram  da  priznam  da  ove  tvoje  raslje  mnogo bolje  izgledaju  od  ove  moje  skalamerije  . 
Odgovori
#25
apis ne se brines, imam coveka koji tjunira sve vrsti raslji,
toliko to dobro radi da na tjunirane raslje mora da stavlja blokadu na 200 metara daljine i 20 metara dubine,
jer mu se jedared desilo da je neki tragac potkopao most na auto putu, pa od tada vodi racuna da limitira izlazni stepen na rasljama
i sve savetuje da rade sa sensom na pola , GB mu je full auto, a opciono moze da se dokupi i pinpointer
ma ko im nadje manu hebo sam mu nanu Smile
Odgovori
#26
(22-10-2011, 11:51 PM)banebeograd link Piše: apis ne se brines, imam coveka koji tjunira sve vrsti raslji,
toliko to dobro radi da na tjunirane raslje mora da stavlja blokadu na 200 metara daljine i 20 metara dubine,
jer mu se jedared desilo da je neki tragac potkopao most na auto putu, pa od tada vodi racuna da limitira izlazni stepen na rasljama
i sve savetuje da rade sa sensom na pola , GB mu je full auto, a opciono moze da se dokupi i pinpointer
ma ko im nadje manu hebo sam mu nanu Smile
Ova ti je bila dosad najzesca..  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
Odgovori
#27
a be vi ste cule nesto ali niste razumeli,ja radim sipkama vec duze vremena,oni se izrabotuju najcesto od aluminium,bakar a najdobris se mesing,i to nije sve,oni se pune razlicno zavisi vo koj kraj se koristat,znaci se polnat so mineralite koi gi ima vo predelot kaj ides i so se drugo koje ne zelis da ti pokazuje,odnosno izrabotka na majstorski nacin,ja imam dva para i ne dajem gi za nijedan metalodetektor.sve dosada sta sam izvadio sa mojom grupom smo nasli sa njima dok ovi aparati novi koji imamo dosta nemaju veze a ke zaboravev znaci rastojanie na koe mozat da fatat zavisi od terenot a moje su testirane i hvataju do 150 metara a dlabocina na kojase testirani e 16metri a krajnata granica neznam.
Odgovori
#28
Svaka ti čast, kolika je tvoja uspešnost odnosno koliko si i sta i na kojoj dubini našao?
Odgovori
#29
(19-12-2011, 05:06 PM)sarapt link Piše: a be vi ste cule nesto ali niste razumeli,ja radim sipkama vec duze vremena,oni se izrabotuju najcesto od aluminium,bakar a najdobris se mesing,i to nije sve,oni se pune razlicno zavisi vo koj kraj se koristat,znaci se polnat so mineralite koi gi ima vo predelot kaj ides i so se drugo koje ne zelis da ti pokazuje,odnosno izrabotka na majstorski nacin,ja imam dva para i ne dajem gi za nijedan metalodetektor.sve dosada sta sam izvadio sa mojom grupom smo nasli sa njima dok ovi aparati novi koji imamo dosta nemaju veze a ke zaboravev znaci rastojanie na koe mozat da fatat zavisi od terenot a moje su testirane i hvataju do 150 metara a dlabocina na kojase testirani e 16metri a krajnata granica neznam.
jesi li video ti onaj link gde covek daje nagradu od 25 000 dolara svakome ko mu dokaze da njegov LRL radi?
prava prilika za tvoje vec proverene raslje
javi kad procitas ponudu i kad se prijavis tamo, a posle kad uzmes lovu zovi da castis pice...
Odgovori
#30
ja imam uspjehe i to velike brat mozes samo na tv da gledas sta sam ja otkro u selo bigla a za drugo da ti ne pricam to ni na son ti nije doslo
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 41 Gost(a)