Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
#1
da na to mislim kod nas u kraj se tako vika Smile ,inace su te sipke ili raslje proverene jer sam pomocu njih naso srebrne parice u jednu cakmaru hoce ponekad i da zezne jer idu i na oksidaciju tesku ali inace rade na zlato i srebro  Wink
Odgovori
#2
(13-10-2011, 10:09 AM)Timakumminus link Piše: da na to mislim kod nas u kraj se tako vika Smile ,inace su te sipke ili raslje proverene jer sam pomocu njih naso srebrne parice u jednu cakmaru hoce ponekad i da zezne jer idu i na oksidaciju tesku ali inace rade na zlato i srebro  Wink
Kolega pomozi mi kako da koristim raslje,meni se na svaka tri metra ukrstaju
Odgovori
#3
(13-10-2011, 10:25 AM)GAVRILO PRINCIP link Piše: [quote author=Timakumminus link=topic=655.msg4183#msg4183 date=1318493373]
da na to mislim kod nas u kraj se tako vika Smile ,inace su te sipke ili raslje proverene jer sam pomocu njih naso srebrne parice u jednu cakmaru hoce ponekad i da zezne jer idu i na oksidaciju tesku ali inace rade na zlato i srebro  Wink
Kolega pomozi mi kako da koristim raslje,meni se na svaka tri metra ukrstaju
[/quote]
Kako sam ja raslje shvatio ima dosta vrste. Sta je najgore ako se krste zbog minerala to odma baci Smile. dok sam imao i slucaj da kod jednog druga koji je nabavio iz nemacke neke jeftinije raslje da kod jednog coveka rade na jednu stranu dok kod nekog drugog sasvim suprotno rade.Drug mi objasnio da to ima veze sa psihom,ja to vec nemogu da potvrdim mada sumnjam vise na to da nasa ljudksa bioenergija ima neke veze da utice na rad ali to nije potvrdjeno vec samo moja hipoteza Smile. Ponekad treba i da uzmes i da ih testiras kao aparat ,zakopaj neke parice,kamenje sa mineralima,sljaku,neku tesku oksidaciju i pusti da to dobro odstoji da malo zemlja primi te metale u svoje narucje i onda vidi kako ti reaguju....savet ti je moja ako vidis da na minerali rade cisto da nabavis neke druge,moje raslje su iz Nemacke i bile su dosta skupe one su punjene nekom smesom koja ne radi na minerale vec na neku vecu kolicinu kako su to uspeli nemci sam ne znam ali je cena od 2000jevra zato i opravdana jedina mana kod moje je to sto hoce kod dosta zardjalog predmeta da te prosto odvuku do njega jer ima slicnu sprovodljivost kao zlato ali i to samo kada je nesto vece u pitanju kao na primer velicina limenke ...i da za kraj jos jedno kada radis sa time gledaj da na sebe nemas nikakav plemeniti metal niti neko u tvojoj blizini Smile inace uzalud Smile Nadam se da sam ti malo pomogo Smile pozzzzzz
Odgovori
#4
Prijatelju znaci ti kazes da te raslje rade?
Jel mozes molim te malo da objasnis kako si ih testirao,na kojim dubinama,koje su velicine predmeta itd...bas me zanima.
Odgovori
#5
Ovako raslje rade na veliku dubinu i zavisi od kolicine koja ima na tom mestu,ovako da ti kazem imao sam ponekada prilike da kopam i po 2metra u dubinu i da jos treba da se kopa ali onda sam odustao jer iskreno ne znam sta cu da nadjem  na tu dubinu a poznato je da rimljani voleli velike dubine i naravno zamke zato sam na velike dubine odustao,inace znam od moje raslje da po 2km mogu na daljinu da rade a testirao sam ih kod vikendice moge u sred sume i dovele  me do malo vece kolicine koje sam ostavio u vikendici,naravno nije sve moje bilo od te kolicine nego sam pokupio od dobrih drugova i njihovih zena uostalom ima dosta raslje koje nisu lepo izradjene i koje lose rade iz razloga sto im smeta svaki vid vece kolicine metala i magneta u blizini ili magnetnih polja Smile mada opet kazem svaki put se nauci nesto novo ,predmeti sam uglavno zakopavao na meni poznata mesta i u njima sam stavio neku manju kolicinu srebrne pare uglavnom sam u bakarno kotle zakopao te stvari jer i on kada oksidira privlaci,dubine na kojim sam ja radeo nisu prelazile 2m jer vise od te dubine nebi da kopam ako ne znam ili nemam plan o cemu se radi jer nikada ne znas na sta mozes da naletis a veruj mi zivi mi se jos  Wink.Da kazem jos i ovo ako u blizini ima nesto sto ima vecu masu od tvoje kolicine videces da ce da ti smeta kako ti raslje odredjuju pravac.i za kraj jos jedno ne znam kakve su tvoje raslje ali moje imaju i opciju da se ukurste ,to znaci da pravac koji nisanim nema nista plemenitog,a kada se se sire jedna na jednu druga na drugu to znaci sve od velicine raspona koliko moram da promenim poziciju da bi one to sto su zapazile mogle i da mi prikazu,sve u svemu je korisno samo sto cesto bez plana ili neke informacije nije vredno lutati po raslje jer mozes i ceo dan da lutas a da ne shvatis da ima nesto sto njih ometa u radu Smile i to mi se desavalo jbg u pocetku Smilepokusaj i javi dali je vredelo nesto Smile
Odgovori
#6
(15-10-2011, 01:41 AM)Timakumminus link Piše: znam od moje raslje da po 2km mogu na daljinu da rade
2 kilometra  Wink,
ti si od danas moj sampion,
tvoje ime "Timakumminus" bice zlatnim slovima ispisano na mom spisku vanserijskih tragaca.
citao sam ovde da su neki uspevali da nadju nesto na 16 metara dubine
ali na 2 kilometra daljine niko jos nije uspeo ili bar ja nisam to video.
ALAL VERA MAJSTOREEEEE
sigurno ti je frka kad radis blizu granice da ne predjes preko, ako te odvuce zlato tamo, ili pored vode da se ne daj boze ne udavis ako je jaka struja...
Odgovori
#7
Pozdrav, e Bane pa nije to njegovo ime to su ime za njegove  specijalne raslje Timakumminus  te mu raslje ostale od cuknudede iz praistorije . ;D
Odgovori
#8
2km al na daljinu to mu dodje vazdusnim putem :o
Odgovori
#9
Prijatelju ne obracaj paznju na ovog Baneta on da je normalan nebi lezao u zabelu pet godina,tamo mu sve isprali mozak.I ovi ostali sve to ista banda.
Znaci to je u principu namenjeno za vece stvari jel tako?Jel se desi nekad nesto sitnije da se nadje?
I molim te kazi mi jel imaju te raslje neko ime neku marku,gde si ih kupio u Nemacku?
Odgovori
#10
(15-10-2011, 08:49 AM)orbit link Piše: Pozdrav, e Bane pa nije to njegovo ime to su ime za njegove  specijalne raslje Timakumminus  te mu raslje ostale od cuknudede iz praistorije . ;D
pa zato su one tako dalekometne, mora malo da odstoje da dobiju na preciznosti i stabilnosti.
kolko znam ove nove raslje ne mogu da predju ni kilometar,
recimo mineoro aparati svi su bazdareni na maksimum 1200 metara,
doduse negde sam citao da im skidaju tu fabricku blokadu u bugarskoj samo tada malo brljaju na manje ostave, one ispod 20 kilograma....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 7 Gost(a)