Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
Ko koliko veruje i zna da radi sa raslje moze da se ubedjuju ljudi od danas do sutra isto kao i koji je aparat od koji bolji .licno poznajem jednog koji radi za db i  trenirajuci sa L sipkama premerio je celu Beogradsku kanalizaciju samo da bi naucio da otkriva supljine(hodnike) i ostalo ali kaze najbolje mu ide kad se nakljuka sa nekim lekom (plaveks)koji sluzi za razredhivanje krvi ali na terenu jedno veliko nista pa je morao da proverava sa geo radarom da se uveri,sto samo potvrdjuje moj zakljucak da sve zavisi od samog coveka i ovladavanjem odnosno usmeravanje svoje bioenergije preko raslji prema trazenom a to se postize samo prakso .da bi to postigao covek mora da koristi svoju osihu. Sklon sam da eksperimetisem sa svime pa i ovom tehnikom tako da ljudi koji znaju da ima tu itu odredjeni predmeti on ih i nadje  bas zbog podsvesnog delovanja njegove psihe tako da ljudi koji traze vodu samo oni samo vodu i nalaze jer njigova psiha i bioenergija je usmerena samo ka tome i nista vise.ako neko radi sa eL antenama mira da koristi malo i metaldetektor ili da kopa ako nezna da odredi dubinu  da proveri sta je nasao .
Odgovori
(29-03-2014, 06:31 PM)laki kes link Piše: Ko koliko veruje i zna da radi sa raslje moze da se ubedjuju ljudi od danas do sutra isto kao i koji je aparat od koji bolji .licno poznajem jednog koji radi za db i  trenirajuci sa L sipkama premerio je celu Beogradsku kanalizaciju samo da bi naucio da otkriva supljine(hodnike) i ostalo ali kaze najbolje mu ide kad se nakljuka sa nekim lekom (plaveks)koji sluzi za razredhivanje krvi ali na terenu jedno veliko nista pa je morao da proverava sa geo radarom da se uveri,sto samo potvrdjuje moj zakljucak da sve zavisi od samog coveka i ovladavanjem odnosno usmeravanje svoje bioenergije preko raslji prema trazenom a to se postize samo prakso .da bi to postigao covek mora da koristi svoju osihu. Sklon sam da eksperimetisem sa svime pa i ovom tehnikom tako da ljudi koji znaju da ima tu itu odredjeni predmeti on ih i nadje  bas zbog podsvesnog delovanja njegove psihe tako da ljudi koji traze vodu samo oni samo vodu i nalaze jer njigova psiha i bioenergija je usmerena samo ka tome i nista vise.ako neko radi sa eL antenama mira da koristi malo i metaldetektor ili da kopa ako nezna da odredi dubinu  da proveri sta je nasao .

Blizu si od prave istine kao dlaka od dlake. Po ko zna koji put naglasavam da su raslje samo fizicka spona sa silama koje upravljaju njima. O tim silama nebih sada da pisem jer je to jedna sasvim druga tema. Sa rasljama se komunicira i bez tog odnosa prisnosti nema ni rezultata. Kada sam svojevremeno objasnjavao taj princip bio sam podsmevan od mnogih i bukvalno prikovan na stub srama a kasnije se ispostavilo da je vecina takvih zapravo to radila iz ciste koristoljubivosti jer se manje vise bave malo i vele prodajom detektora. Zakljucak je vas. Ja samo znam svoja licna iskustva da su mi raslje (u mom slucaju L antene) uvek i ponavljam uvek pronalazile po nesto u zemlji od predmeta. Naravno bez dodatnog rada sa detektorom nebi bilo ni potvrde pronalaska a u nekim slucajevima detektor nije pokazao nista. Posle dugogodisnjeg iskustva sam zapravo shvatio da detektor nije pokazao nista jer je predmet van domasaja detektora , zapravo , bio je puno dublji od dometa. Znaci da sublimiram i da neduzim ,RASLJE SIGURNO POKAZUJU ONO STA SE TRAZI ALI TREBA ZNATI ONE PRAVE FINESE U RADU SA NJIMA: Kada se radi sa rasljama , deo dana , koliko vremenski dugo , kako se prazniti od nakupljene energije koje one proslede na coveka , kako , na koji nacin i sta pokazuju traziocu informacija i na kraju krajeva bez predhodne prakse kao i nekih prirodnih predispozicija nema ni rezultata.
Odgovori
ja sam pitao jednog profu sa hemiskog faksa i on mi je objasnio na sta sve tako moze da reaguje raslja.....sada jeste da ima nesto sto md ne moze da nadje ali ima i minerale u vecoj kolicini i to napravi tacku i raslja radi na to ali ima i ziva koja se javlja u kombinaciji sa zlata i ona hoce da zezne isto ali ima i tu fore da se prepoznaju inace slazem se sa Grotom jer ja nisam mogo jednu ostavu na koju sam naleteo a nisam ni znao kako laki kes kaze da je bila u mojoj misli nije vala bila inace bi je jos odavna izvadio nije psiha vec moc sa kojom mi ili znamo da radimo ili ne znamo. Jedan kolega iz Svrljiga napravio je jednu fatalnu gresku podigo je svoju bioenergiju toliko da sada bukvalno i na zracenje radi i to nije znao dok nismo zajedno izasli zato je i bitno ako nemas tu moc ili manjak te sposobnosti da ne radis nista da je prmenis kao uzimanje lekova,meditacija itd jer moze samo da upropasti sve.toliko od mene Smile
Odgovori
Postovani Grota ja sam samo malo vrlo malo1-2%rekao i objasnjavao ali neznam dali sam procitao tvoje izlaganje i musljenje pa ne mogu da ga komentarisem ali to sto kazes da su te stavili na styb srama zbog rada sa rasljama ne sekiraj se nisi jedini i mene su isto zezali bas oni isti koji. Vec godinama kopaju na Srbenici i kojima sam rekao da na tom imanju nema  nista pa sad svremena na vreme svratim na kafu i caskanje pa im onako usput u sali kao kazem da se djaba trude ulazu snagu i sredstva ,a oni meni da se ne muvam po imanju nasta im odgovorim da sam imao od starih vlasnika dozvolu da radim gde god hocu mnogo pre nego sto su oni kupili i da nisam radio jer nema nista.Verovatno ima jos kolega koji su isto bili ismevani od strane onih koji se ne razumeju u ovakve stvari a ima i onih Grlatih kao i u celoj istoriji covecenstva sto je bilo i bice pa hvale ono sto njima odgovara a kad bi vise ucili vise bi i znali jer da ima sarlatana i pocetnika ima ,da ima onih koji cene i jedno i drugo ima jer i ja sam jedan od tih .
Odgovori
Pozdrav kolege i prijatelji.Citajuci ovu temu o radu sa rasljama osecam potrebu da i ja nesto kazem u vezi toga.Licno iz svog iskustva i poznavanja ove tematike i iznosim ovde svoje misljenje.Medju nama postoje i uvek ce postojati optimisti koji veruju u nesto i oni skeptici koji osporavaju takva misljenja.Ova tema je oduvek mnogima bila interesantna i ostace tako jer rad sa rasljama nije isto sto i rad sa metal detektorom.Primetio sam da je ovde malo pomesana tema "raslje" one proste,drvene obicne metalne sipke i sl sa onim metalnim rasljama i sa nekom elektronikom.U slobodno vreme sam mnogo eksperimentisao sa ovim metalnim rasljama ne iz razloga da nekom dokazem da nesto rade,nego sam sebe da ubedim ima li zaista neke istine u tome.Svaki komad metalne žice je ustvari antena koja iz vazduha a i iz zemlje prima siroki spektar radio i ostalih vrsta frekvenci.Ako se metalne šipke posmatraju kao prijemnik ili detektor neke elektricne ili fizicke velicine,iza tih sipki mora postojati elektronski sklop sa podesenim ulaznim rezonantnim kolom,filterima za propust odredjene velicine,pojacivacem,te indikatorom po mogucnosti sa tonskom indikacijom ili nekog led ili analognog pokazivaca sa instrumentom.Na kraju i samim skretanjem sipki u odredjenom smeru.Mnogi konstruktori u svetu pribegavaju realizacijom generatora frekvenci za odredjena metale i signal salju kroz vazduh antenom ili drugacije u zemlju.Pritom nadajuci se da ce ta frekvenca uticati na neki zeljeno izabrani metal koji ako je slucajno u zemlji da ce doci do detekcije.Istine u tome ima i ja verujem u to,ali su pojmovi o prostiranju tih frekvenci a i detektovanju istih malo pomesani.Zato se u svetu pribegava mocnom marketingu i dizajnu tih uredjaja i ekstremno visokoj ceni.Tako kupac misleci da je neka stvar ako je skupa zaista i vredi.Nasa stara izreka je: "ne jede se sve sto leti".Tvrdim da elektronske raslje mogu detektovati neki cilj ali na nekoj razumnoj udaljenosti od neki 100 metara.To je iz razloga sto raslje nisu prijemnici radio signala nekih predajnika sa visokim ili nekim drugim frekvencama.To su frekvence VLF ali u cujnom audio opsegu.Izvodljivo je da se urade ovakvi uredjaji ali malo na drugaciji nacin.Neozbiljno je da neko ko ne poznaje ovu temu i nezna o tome a da osporava necije misljenje ko je vec dosao do stvarnih saznanja i iskustva sa ovakvim tipom detekcije.Na kraju krajeva mislim da svako moze izneti svoja razmisljanja i zapazanja u vezi rada sa rasljama makar znao ili ne o tome ali ne vredjajuci drugoga ko misli drugacije.Tvrdim da je u zivotu sve moguce,samo se treba setiti kako za odredjene probleme naci resenje.
Odgovori
Ja sam,citajuci raznu literaturu,probao i sa plasticnim sipkama.Rezultat je isti kao sa metalnim...Znaci,nije stvar u sipkama,ili rasljama,vec u nama samima!
Odgovori
dali kod coveka koji ima otvorene cakre bio energie REKI moze da dejstvuju bolje raslje. pozdrav
Odgovori
Energija je najbitnija, Probao sam rašlje i od kostiju ptica. Jedan prijatelj mi je poklonio kost od Noja, veoma tanke i dugačke košćice, za njih imam posebnu futrolicu Big Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 76 Gost(a)