Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
ne znam sta da kazem ja tvrdim da postoje ljudi koji imaju previse bioenergiju,onako taman koliko treba i ljudi koji nemaju uopste bio energiju jer te raslje samo tako i rade, one i ne funkcionisu kod svakoga! shodno tome ne prima niko nista nego vec stepen njegove bio energije je bitan jer raslje se tako i pomeraju uz pomoc te bioenergije .....a ko nema ugradi u njih magnete poz i neg i naravno onda rade kao i da imate bio energiju....ostalo je praksa ....i da kazem sipke su punjene zivom jer se zlato nalazi u prirodu sa zivom zato se i kaze da je zeljometar ali to si kazu razocarani koji nisu sposobni da se snadju ...takvih ima svuda.....samo da dodam ima i ljudi koji imaju previse bioen. oni imaju problem taj sto nalaze polja poput Najdanovih krugova ......takvi ljudi tozlu tesko da ce da nadju.....pozdrav kolege.
Odgovori
S postovanjem administratoru kao i ,,kolegama,, citao sam dosta komentara vzano za rad sa Rasljama i koliko primecujem ima ,,kolega,, koji su skeptici u vezi uopste rada sa Rasljama, kao i ,,kolega,, koji tvrde da se sa rasljama može doci do cilja za kojim tragamo/mislim na ostave/.Sada ja licno i verujem i ne verujem u rad sa rasljama, pa bih imao za predlog naravno ako se slazete da se koliko toliko resi ta polemika.Moj predlog  se sastoji u tome da se preko ovog saita izvrši zvanicno pozivanje svih clanova koji su zainteresovani i da se izvrši testiranje rada sa rasljama tako da bi se tema i prepucavanje vezano za rad sa rasljama završila i znalo bi se rade ili ne rade raslje.Po meni ne bi trebalo da se ponudi nagrada vec sam misljenja da bi rasljar ako se dokaze na terenu bio pozvan na svakom terenu i nagrada bi bila velika.
To je moje licno misljenje i predlog pa ako se slazete da se isproba i to cudo tehnike.
Pozdrav svim ,,kolegama,, i administratoru.
Voleo bih da me obavestite prisustvovao bih i ja tom testiranju i unapred hvala..
Odgovori
Pozz svima na forumu , ja sam nov u ovim vodama ali sam takodje kao i vecina koji su ovde svi skepticno krenuli tim sipkama u osvajanje sakrivenog blaga , e sad cas izuzecima koji su omah kupili ili napravili detektore i krenuli njima potragu , e sad da nesto ima u rasljama ima a da se sa njima nalazi nalaze ljudi , a ako ne nadju oni onda rese kupovinu detektore i idu dalje , ja bih vole ako neko zna kako se radi Rasljama obicnim da napise neko njegovo iskustvo kako se to radi i kako se koristi , da bi pojedini koji bi da probaju i taj vid potrage probali mogli lakse da se snadju , a uvek je misterijsa dali ce se sta iskopati ili ne ali bez dosta kopanja i truda nema nista a po najvise SRECE koja se ne moze kupiti a ni podeliti a ni dati , toliko od mene  POZZ
Odgovori
Evo jedne adrese elektronske knjige gde covek u svom pisanom izdanju detaljno objasnjava koriscene vise vrsta RADIOSTEZIJE pa ako neko zeli moze procitati i sam licno probati nesto od toga , ko god bude procitao a verujem da ce vecina vas i probati nesto od tooga , jel i sam sam takodje probao neke stvari i uvideo da u svemu tome ima logike samo treba imati vere i volje da se edukujete , ADRESA je : http://www.radiestezija.hr/Portals/0/Dow...tezist.pdf
Odgovori
Voleo bih da me neko konsultuje i pozove na neki poligon ili lokaciju da demonstriram rad sa rasljama i rad sa sipkama (radiestezija) takodje ida razmenim iskustva sa kolegama sa foruma koji su se bavili ovakvim nacinom potrage za blagom ,sklo sam tome da  bez dobre dokumentCije i srece  nema nista ,takodje su i Rimljani koristili neka sredstva ,pa i kod hajduka su se javljali nadareni ljudi za te stvari.pozdrav
Odgovori
Mnogi imaju detektor,a samo retki mogu da se pohvale velikim nalazima.Razlika je u glavama ljudi,ne u masini,zicama,rasljama...Ja imam bogata i neobicna iskustva,a ipak nisam dosao do nikakvog bogatstva.Grupa treba svakako da organizuje takmicenje rasljara,cist poligon,cista i postena pravila,kotizacija obavezna pa da pobednik sve odnese,i tako svake godine.Uostalom,takmicenja organizuju i nacije sa mnogo manje tradicije u rasljarenju od nas Srba.Na kraju,poznato je da jedna americka fondacija daje milion dolara ko se dokaze na terenu,do sada niko u svetu jos nije prosao ni kvalifikacije,a i one nose nekoliko hiljada dolara nagrade.Sta cekamo onda?
Odgovori
LAKI KES,MOZES LI TI UVEK DA NADJES SA SIPKAMA U ZEMLJI ZAKOPANO NESTO OD ZLATA,RECIMO PRSTEN,LANCIC?JESI VEC TESTIRAO TACNOST ILI ZAVISI OD MESTA I VREMENA?POZDRAV
Odgovori
POZDRAV SVIMA."AKO CIKA BODA VIDI DA SE OPET "IGRAMO SA SIPKAMA" Smile, NAJJJ....I SMO " Smile,POSLACE NAS SVE U BIOSKOP Big Grin Big Grin.
Odgovori
Pozdrav laki kes, kako si zamislio poligon za proveru. Ja znam nekoliko napustenih rudnika, a i jedan poligon gde je zakopana veca kolicina metala na dubini od 4 metara.
Odgovori
Panki itaj tudnik je dobar ujedno moze da posluzi za postavljanje raznog materijala za proveru sta to moze rasljari jer nigde necete naci dvoicu da upotpunosti sto moze jedan moze idrugi,ako bi jos na primer sve te ostave bile nekako mapirane da svaki rasljar zaista posle zavrsetka moze pogledati na papiru pa zatim i nalicu mesta da se uveri.sto se tice otkrivanja supljina(tunela)za to bih pedlozio neku vrstu poligona gde ima dosta bunkera ili sahti koji bi trebalo biti pokrivvene na raznim dubinama akoji su ipak povezani i to u najmanje2-3 nivoa jedno iznad drugo razlicitog oblika.ova tema je jako siroka i nikad do kraja obradjena.takodje moralo bi se osmislit nacin vrednovanja ili bodovanja. Sto se tice nagrada mene licno kao materijalno ne interesuje ne zato. da me novac ne interesujeili da se sa nekima nadmecem,nravno da me novac interesuje ali od toga me vise interesuje provera imogucnost svakog rasljara i njegovo znanje o rasljarstvu.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 63 Gost(a)