Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metalne rašlje
#21
(21-10-2011, 01:35 PM)GAVRILO PRINCIP link Piše: [quote author=Krusarac link=topic=667.msg4334#msg4334 date=1319182995]
Mogu ja ali bolje da cutim,slike bi trebale da se obrisu.
Samo molim sve ljude da cak i ako hoce da kupe raslje da ne daju vise od 30 evra,
da ne padaju na price o specijalnim rasljama od 2000evra.
Jao jaoooo al bi robijali kod mene uh,za ovo sto se ovde na ovom forumu desava krivicno se odgovara.
Druze,o kakvoj vatri ti pricas na 18 m dubine :Smile
[/quote]
Nesto si ti prijatelju pogresno procitao.
Orbit stvarno mi nije u redu to sto radim hahaha.Odosmo mnogo u off,izvinjavam se.
Inace se ona rupa nalazi u Rusiji,u nasem narodu je to poznato kao "bezdan" ili rupa bez dna.
Rujke pojma nemaju kako je nastala busotina i o cemu se radi.
Pozdrav za rasljare.
Odgovori
#22
Ha ha ha  ;D malo smo se salili  nek nam niko ne zamera , od malo humora glava ne boli  , pozdrav svima !
Odgovori
#23
Zdravo  drugari.  Ostao  sam  duzan gavrilu  odgovor  za  18  metra  i  vatru.Rimljani  su  pravili  vise  laznih  grobnica  medjusobno  udaljenih  da  bi  zavarali  lopove  i  pljackase  i  sakrili  pravu  lokaciju  gde  je  pokopan  vojskovodja  i  sl.  Ako  je  rupa  duboka  18  metra  sada  to  neznaci  i  da  su  ta da  kopali  toliko  .  znali  su  da    preko  groba  prave  vestacko  brdo  i  to  povece.  i  vise laznjaka sa  plocama  i  praznim  grobnicama.    To  ti  je  ukratko nadam  se  da  ti  je  sada  malo  jasnije.
Odgovori
#24
ja radim sa sipke vec odavno i to ti e osnovno nesto u celoj opremi mozda i najvaznije nesto oni lociraju mesto pa onda ide aparat sa njima odreduvam i dlabocinata i toa do santim isto taka moze se odrediti dali se izvadeni [arite ali treba iskustvo,inaku za ovie pomjladite edna mnogu vazna informacija da 90 osto od izvadenog zlata je sa ovim sipkama,oni misle da ove nove detske igracke koje kostaju mnogo para su efikasniji,bez sipka se ne ide po zlata svi postari sportisti znaju to,aparat dolazi na karaju,a ja ih imam dosta i pozadovolen sum od sipkite nego od ove igracke,za koje sam dao suma para.zato nemojte da kritikujete nesto koe niste videli kako radi.pitajte lopove koje ulaze u stanove, i kako nalaze zlato u stanu pa njima recite da ne funkcinise.znaci treba iskustva i da ti odgovara krvna grupa jer svako to ne moze da radi samo odredeni luge
Odgovori
#25
a sta ce ti detektori kad ti sa sipkama odredjujes i mesto gde je zlato i dubinu na kojoj se nalazi, nema tu onda potrebe za detektorima.
da li sam dobro razumeo da ti prepoznas i da necega nema jer je vec izvadjeno?? al si se ti izvestio, svaka cast
nisam znao ni za lopove koji upadaju u stanove sa rasljama, to je neka nova verzija lopovluka,
jel i za njih vazi da moraju da budu odredjena krvna grupa?/predpostavljam nulta pozitiv/
Odgovori
#26
pa ti prodajes detektora jeli aaaaaaaaaaa pa zato tako pricas potpuno te razumem samo ne vredjaj jer ja sta sam uradio ti i tvoe detektore necete vidjeti nikad
Odgovori
#27
pa ja te ne vredjam, vidis da ti predlazem cak i da zaradis jos vise kad uzmes lovu onim amerima sto traze raslje koje rade ;D
al do sada jos ne vidoh nista od dokaza osim tvoje price,
a takve bajke slusam svakodnevno od likova koji prave raslje i slicne mocne strojeve a da se niko od njih nikad nije u javnosti pokazao i dokazao svoje tvrdnje,
verujem da ces ti biti prvi koji ce da dokaze tvrdnje.
Odgovori
#28
pa ko si ti da ja tebe dokazujem nesto i da je neko nesto izvadio bs na tebe ce da ti kaze
Odgovori
#29
nesto si ti pogresno shvatio.
ja nisam od tebe trazio da meni kazes ili pokazes sta si nasao nego da zvanicno na terenu dokazes da tvoje zice , pracke, raslje ili kako god da zoves svoje sredstvo stvarno radi i pronalazi zlato
takve kao sto si ti koji zlato nalaze na 100 metara daljine i deset metara dubine vidjam svakodnevno i ni jedan od vas se nije usudio da za opkladu odradi test koji ce da se snima kamerom,
a kamoli da se prijavi na onaj oglas koji postoji vise od deset godina i vazi za sve takve madjionicare sa rasjama sirom celog sveta.

ono sto ja tvrdim je da su sve te price sa rasljama koje nalaze zlato bajke, a oni koji prave i prodaju te raslje prevaranti,
isto kao i oni koji kazu da su sa takvim rasljama nasli nesto na 100 metara.
a ti me demantuj pa se prijavi na onaj oglas i uzmi pare amerima kad si tako jak rasljar  ;D
Odgovori
#30
abe znam da su ti oni konkurencija ali nemoj tolko da vregjas kad ne razumes neke stvari,da ides u potraga po zlata bez sipki e isto kao da ides u lov bez puska,oni su da lociraju mesto pa onda koristis te skupe igracke koje prodajes ti ,ja ih imaam zato znam kako oni rade to je sve reklama i za djabe sam na uzele pare takve kao ti,zato nemoj da pricas takve stvari zasto ako ne se sipkite nemoze da se koristat nitu igrackite odnosno tvoite"masini"kako ke go lociras mestoto nemozes so sondata da fatis  celiot teren ke ti trebaju mnogo godina,zato ne pricaj to,jer ja radim i sa sipkama i sa metalodetektorima.to ne moze jedno bez jedno.sipke su dobre nego ovi tvoi ne gi biva nista ne hvataj nad 30 .cm. to je problem,zato posle mnogo gubenje vremena se resiv da si zemam skener i sega sum mnogo srecan i pun love hahahahaha.zato nemoj da mi falis te aparate to je sranje u boji zato ih i zovu hobi detektori da gubis freme odnosno da se zabavuvas ako imas vreme i para jer ovo mnogo skup sport.pozdrav i ne se nerviraj
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)