Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selo Malca niska okolina
#11
pozdrav drugari
Lojzanjski kladanac nema veze sa malcom i ja imam informaciju da je odradjen ali nezm tacno. Sa druge strane sigurno znam sve o jeladnici sta je odradjeno a sta ne pa ako zeli da se vidimo i radimo na velikoj ekskurziji neka se javi. Mada vidim da su ljudi ovde nesto slabo za saradnju
Odgovori
#12
Ma,hoce,narod,gde nece Smile  samo ne zna,sta bi radio,na toj,"velikoj ekskurziji",tu verovatno lezi problem ? Pojasni malo preciznije,kolegama,sta bi radio,po kom osnovu si izabrao bas to da radis,da li po opisima,znakovima,baba-kuraninom,snovidjenu,nebitno...al,ljudi obicno vole da znaju,zasto negde idu,jer treba da se i oni pripreme,finansijski,mentalno,logisticki,jer ipak...pomenuo si da je u pitanju..."velika ekskurzija",a to nije sala,jel da?
Odgovori
#13
Kad je vec neko pomenuo spise koje kruze internetom. Pre 3 dana, u sred bela dana majstori biju po zidovima "kod vidze u zid"  Big Grin Lokalni mestani oguglali odavno na tu pricu pa ih niko ne dira.
Odgovori
#14
u pravu si nije sala ali kada pitam da li neko nesto zna svi cute
da li zaista neznaju ili nece o tome da pricaju.
U Jelasnici je recimo mahom sve odradjeno ostalo je jedno dobro mesto.
Radi se o utvarinoj pecini. Ako nekosto zna a nece da kaze onda nisu za saradnju. Ili recimo ploca sa glavom psa. Pominju se dve loze ali toga u jelasnici vise nema odavno. Nadam se da cu ovih dana opet u selo da malo uzivam u eksepediciji
Ko nesto malo zna o ovome neka se javi idemo skupa velika je stvar u pitanju znam hde treba da pocnemo a i to je nesto
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)