Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva kamena zvana brat i sestra
#1
Znam lokaciju dva kamena u narodu zvana brat i sestra,ili baba i deda. Visoki su par metara,jedan ima kao grubo obradjenu glavu,a moze biti i prirodno... Ima li neko od kolega neki zapis ili plan gde se ovako nesto spominje?
Odgovori
#2
haha... Smilebravo srecko bas si srecnik, tu lokaciju zna pola srbije i trecina bugarske....
Odgovori
#3
Ti je neznas Budo on nije mislio  na Poganovo...
Odgovori
#4
Brat i Sestra ima na nekoliko lokacija, nije samo poganovo
Odgovori
#5
Ne sumnjam Budo Smile BrankoV  to o cemu sam ja pisao je u rejonu sela Dragovita... koje je blizu Poganova. Ima tu jos dosta zanimljivih znakova... Blizu je i covek sa bradom koji sedi,mecka pored tri doline (davno je unistena). Moje pitanje je dal neki kolega ima neki opis gde se to spominje?
Odgovori
#6
Truehuntter u pravu si. Ne samo brat i sestra,ima dosta toga... I to sto se isto nazivaju razlicite lokacije u razlicitim delovima Srbije,a i sire,nimalo nam ne pomaze. Zbog toga mislim da trebamo da razmenjujemo misljenja i podatke koje imamo,ne bi li zajednicki odgonetnuli zagonetku...
Odgovori
#7
Znaci ipak sam bio u pravu, u pitanju je poganovo i dragovita, Srećko ako si za saradnju javi se na pp pa možemo da podsjetimo neka mesta za koja kažeš da znaš gdje su
Odgovori
#8
Budimire rodjo ti si ko ziva enciklopedija Smile
Odgovori
#9
(01-05-2016, 06:09 PM)APIS link Piše: Budimire rodjo ti si ko ziva enciklopedija Smile
sta da se radi rodjo pamet ide s godine.... 8)
Odgovori
#10
Budo prijatelju,ako imas zapis o tim znacima reci mi sta da potrazim u blizini tih znakova... Ako nam se sve slozi radujem se nasoj saradnji Smile Tako ces ti biti siguran da ja ne pricam bajke kako znam te znake,a i ja da ti ne zelis samo da otkrijes mesto i znake i posle kazes da se to ne poklapa sa tvojim zapisom ili planom Smile Pozdrav i unapred se radujem nasoj saradnji.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)