Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zna neko ?
#1
Jel zna neko kolika e mera CETVORNI
Odgovori
#2
CETVORNI...(sta ili cega?!)...Pretpostavljam da se radi o "meri" (tj. mernoj jedinici)... Primer: CETVORNI METAR znaci METAR KVADRATNI (znaci naziv za kvadratnu meru).
Odgovori
#3
Hvalaa
Odgovori
#4
Nije ta mera jel kma neka druga mera sta se merela unazad so cetvornji
Odgovori
#5
(Četvorni) četvorni hvat je katastarsko jutro i kvadratni centimetar - merna jedinica za površinu...........
Odgovori
#6
Ali ne ide sa tom meru ide od jedni do drugi znak i sa kvadratan metar ne se uklapa ako merim sa kvadrati ide mnogo dajlee
Odgovori
#7
Za znaci neznam, to je mera za površinu......
Odgovori
#8
Da se ne zahebavam sad sas citati...i konteksti...KOLEGA AKO HOCES DA DOBIJEŠ ADEKVATAN (KONKRETAN) ODGOVOR...Postavi deo teksta (ILI CEGA GOD) koji je ispred tog tvog famoznog termina "ČETVORNI"...,i ili deo /delić teksta koji sledi posle tog tvog famoznog pojma.....,pa će se već naći neko da ti pomogne,tj objasni o cemu se radi...OVAKO SE IGRAMO ZAGONETKI...p.s.OBZIROM DA OVO NIJE FORUM VIDOVNJAKA/DIVINATORA/ŠAMANA...,...TREBA DA POSTAVIŠ KONKRETNO PITANJE DA BI DOBIO KONKRETAN ODGOVOR...,Mada mislim da imaš opasno dobru pisaniju...-AL' ZA POTPALU VATRE...("ČETVORNI "KAO RASTOJANJE IZMEDJU DVA ZNAKA?!??!?!...).mislimmm!?!?...ma nije bitno šta ja mislim...,al ajd ti malo  nako LOGIČKI razmisli....,pa nam se javi sa zaključkom...
Odgovori
#9
Na posletku od cetvrt metar ima da ispadne cetiri metra. Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)