Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MINEORO TWO BOX
#1
Postovane kolege radi se o velikoj povrsini koja je, pod korovom i zbunjem tako reci u  trnjaku  u visini do 1 m .  brdskoplaninskog tipa, tako da ne mogu sa obicnim detektorom  ( PULS STAR 2 PRO ) nista .Cuo sam za MINEOROVE modele pa me zanima da li neko od vas ima iskustvo sa njima ili neko zna i nesto bolje. unapred hvala
Odgovori
#2
Smatram da ce kolega " banebeograd " najbolje objasniti realni kvalitet doticnih detektora.
          Pozdrav.................fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#3
mineoro , lektra, bionik, i drugi slicni duboko-daljinci lrl-ovi su mnogo puta vec do sada pominjani po forumima,
pa da se ne ponavljamo...
Odgovori
#4
hvala drugari procitao sam sta pisu po drugim forumima, mene  interesuje  dali  neki clan iz ovog foruma licno ima  iskustva sa MINEOROVIM APARATIMA  hvala
Odgovori
#5
zmaju,
izgleda da ipak nisi procitao sta pise na drugim forumima cim se i dalje interesujes za takve strojeve...

evo jos jednom, ukratko.

sve te aparate /mineoro, bionik, lektre, raslje, viskovi i druge budalastine/ hvale samo oni koji ih prodaju, i to dok ih ne prodaju,
cim se rese te bede progovore istinu

svi drugi
znaci koji su imali priliku makar jednom da ih vide i probaju a zele da budu iskreni recice ti
da su to sve sarene laze .

ne znam odakle si i cime se bavis,
ali prodavce tih i sicnih aparata imas u nasem okruzenju koliko hoces, ima ih sigurno i ovde kao i na svakom drugom forumu,
pa zato prilikom izbora opreme za traganje ne dozvoli da manipulisu tobom tako sto ce te odvesti na njihov poligon i tamo poazati sve "vrline " njjihove robe, jer je sve to fingirano.
dovoljno je da malo ukljucis mozak i anliziras pomisao da tamo neko za par /desetina/ hiljada evra prodaje aparat sa kojim na ko zna koliko metara daljine i jos vise dubine nalazi zlato,
zar stvarno mislis da bi neko bio lud da prodaje takvo nesto sto ima takve mogucnosti,
naravno da ne bi, nego bi lepo sam pretrazio sve terene, pokupio i zadnji gram zlata u zemlji i uzivao u svojim milionima do kraja zivota.
pozz
Odgovori
#6
Hvala gos. BANE tako nesto sam i prepostavljao ,inace zivim i radim u AUSTRIJI (WIEN)sve sto sam cuo ili procitao  jeste od prodavaoce detektora.  Tako  da onaj ko prodaje te proizvode on hvali a onaj ko takodje prodaje ali ne iz tog prestavnista on negira to sve.Vi kao neutralna stranka a profi tragac dali ste mi korektan odgovor jos jednom HVALA  pozz.
Odgovori
#7
zmaju
izvini ako sam tebe ili neke druge razocarao ,
bez ikakve zelje da nekoga ubedjujem jer je sasvim moguce da postoje oni koji ne misle kao ja
ali red je bio da se odgovori kad je vec pitano.

u principu kad od mene neko trazi preporuku ja mu preporucim ono za sta znam da ce biti zadovoljan kupovinom
ali ako me zove neko "ko sve zna najbolje' ne vidim razloga da mu ja "odmazem' savetima ili preporukama
pa ono sto trazi i na cemu insistira uredno plati i dobije u dogovorenom roku i na dogovoren nacin,
makar to sto je kupio ne radi ama bas nista od onoga sto se vidi u reklami,
sto bi nas narod rekao
"vezi konja gde ti gazda kaze, makar crkli i konj i gazda"

pozz
Odgovori
#8
Zdravo Svima
Nije bas tako sve sta vi mislite o LRL,evo ja cu da vam uzmem za primer Mineoro Locatore.
Kao i svaki drugi Locator i Detektor i oni imaju dobre i lose stvari.
Ja licno radim sa Locatorima i moga da kazem da sam zadovoljan od Mineoro.
Najvaznieje e kod svaki Locatora covek treba njich dobro nauciti i dosta raditi.
Ako neko poseduje Mineoro i ima problema sa ove Locatore,mislim da mogu pomoci.
Isto poznajem jednog covjeka u Svajcarskoj ko dobro radi sa njih.

Pozdrav Bugar
Odgovori
#9
pozdrav bugar

zmaju eto resenja za tebe i druge koji se zanimaju za LRL,
imas jednog poznavaoca u bugarskoj i jos jednog u svajcarskoj koji znaju da rade sa LRL-ovima,
samo treba njima da se javis da ti pronadju zlato....
Odgovori
#10
Ja licno nisam razocaran vec sam svima zahvalan na odgovore,ja  mislim da nije lose da se covek vise informise kad su u pitanju skupi aparati.A to sta ce da kupi osetice  sam po dzepu.    poozz.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)