Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
da li ima neceg
#11
Pozdrav kolega Rades,
zbog vas vam ksžem ovde još jedino GPS koordinate i sve ste rekli, nisu svi posetioci dobronamerni.
Odgovori
#12
ee nema problema skoro sve sam rekao ali glavne stvari nisam posebno sto se to mesto danas drugacije zove a i jug srbije je dosta veliki nevcerujem da ce lako da ga pronadju a uostalom vec uskoro polazimo sa ekipom da radimo ima dobra masina pa ce ispitamo sve u okolini uostalom ima izreka kome je rceno taj ce ga uzme
Odgovori
#13
Tako je rades ja mislim da znam gde se to nalazi pa cu sutra tamo da odem ako hoces mozemo i zajedno imam dobre masine sa velikim sondama,imam da pretrazim svaki kamen i svaki milimetar tog terena,video sam sta sam video kada sam ove tvoje snimke propustio kroz infracrveno svetlo i ultrazvucne filtere i odusevio sam se sonim sto sam video,mesto je ko san mislim da bolje nisam video na nijednom forumu pa ni ovom i necu da cekam ni minut,sutra nAJAVLJUJU SNEG ALI BAS ME BRIGA IDEM DA ODRADIM OVO JER MISLIM DA JE SUPER to sto ima pod zemljom a i za zamke sam se poripremio,Javicu vam sta sam nasao
Odgovori
#14
Rades ovo je tvoj nalaz ukoliko nadjem to sto mislim da tamo ima pola je tvoje,azko hoces samnom javi mi pozdrav,ovde ima zutog za nas 10 za sto godina,pozzzz
Odgovori
#15
BRAVO !!! Sve si spremio ali si zaboravio jednu stvar. LOKALNI JEZIK NEZNAS , TAKO DA SLABA VAJDA DA NADJES NESTO. Cim skontaju da nisi "njihov" ..... skupe se za bar dva broja manje... neznaju nista i nista nisu culi  ;D ;D ;D
Odgovori
#16
(14-01-2016, 10:26 PM)caja link Piše: Tako je rades ja mislim da znam gde se to nalazi pa cu sutra tamo da odem ako hoces mozemo i zajedno imam dobre masine sa velikim sondama,imam da pretrazim svaki kamen i svaki milimetar tog terena,video sam sta sam video kada sam ove tvoje snimke propustio kroz infracrveno svetlo i ultrazvucne filtere i odusevio sam se sonim sto sam video,mesto je ko san mislim da bolje nisam video na nijednom forumu pa ni ovom i necu da cekam ni minut,sutra nAJAVLJUJU SNEG ALI BAS ME BRIGA IDEM DA ODRADIM OVO JER MISLIM DA JE SUPER to sto ima pod zemljom a i za zamke sam se poripremio,Javicu vam sta sam nasao

Polako ali sigurno ukoliko budeš nastavio sa ovim izvrgavanjem svake normalne teme RUGLU, sankcija sledi!
Odgovori
#17
pozz svima i dobronamernim i ionim drugima ako je neko toliko siguran da zna mesto gde se to nalazi neka se javi i slobodno napise gde je i u kom selu je ja nisam ga ostavio pa da je moje a tkodje nisam siguran da li nesto ima ili nema to ce kaze masina koju licno posedujem i kojom cu da ispitam a inace mesto je pod prismotrom od ljudi koji su me odveli do njega pa slobodno idite.
Odgovori
#18
grota svaka ti je na mestu za prethodni post. i apsolutno tacno.pozdrav svima


Odgovori
#19
kad u svom dvoristu kopas rupu da posadis vocku znaj da te gledaju bar troje komsija i misle se kopa da nadje dedino zlato e sad zamisli da odes negde u nepoznato selo sa "nepoznatim" autom i rancem na ledjima iz kog viri sonda.... ee tad izlaze iz kukuruz ili ti prevedeno na srpski jezik niotkuda  Smile Smile Smile Smile Smile
Odgovori
#20
(15-01-2016, 01:49 AM)dzoni link Piše: kad u svom dvoristu kopas rupu da posadis vocku znaj da te gledaju bar troje komsija i misle se kopa da nadje dedino zlato e sad zamisli da odes negde u nepoznato selo sa "nepoznatim" autom i rancem na ledjima iz kog viri sonda.... ee tad izlaze iz kukuruz ili ti prevedeno na srpski jezik niotkuda  Smile Smile Smile Smile Smile

dobro receno prijatelju samo sto si i nesto zaboravio seljak nikad ne ide goloruk to budi siguran
pozdrav za mog juznjaka pokako i sigurno nece ti pobeci  Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)