Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali....
#1
  OP..... EVO GA GROTAGOLD SE UMESAO  Wink Bice da sam necim potaknut pa se oglasavam.  Nemislite valjda da cu nekoga da branim ili napadam... neeeee .... samo cu da izdvojim svoje misljenje kroz nesto sto se veeeeeoma dugo provlaci kroz ovaj forum. A to je SVACIJE PRAVO NA SVOJE MISLJENJE. A kada se ono iznosi bili da je direktno ili indirektno onda se digne galama i to samo od onih kojima se taj stav nesvidja ii se sami nadju prozvani.
Znam da ste jako dobro upuceni oko onog da ga tako nazovem "mog slucaja" kada sam zbog javo iznetog stava (jednog i jedinog) na odredjenu temu ... naglo i bez ikakve opomene skrajnut sa "moderatorskok dela foruma" kao nepozeljan element i kao neko za koga se jedva cekao i najmanji povod da mu se ruke vezu. Jesu ruke ali ne i usta. Sad bih trebao da raspletem jos malo pa da izazovem "novo-staro" rukovodstvo foruma da i taj potez povucu i da budem bar opomenut ili na pp poruku da mi se skrene paznja da ne radim nesto sto nije "lepo" pa onda slede ostale sankcije. Nemoze prolaznik , krajputas da tera kuce koje laje da napadne gazdu  to samo moze gazda da natera kuce da laje na prolaznika ili da ga nahuska da ga napadne. A ko je ciji miljenik u to se nemasem i ne interesuje me !!! Sami forumasi su manje vise pismeni i kad tad procitaju i donose sud o vec nekim pisanijama koje se ovde iza brega valjaju.
Eto razloga da i meni skrenete paznju ili da opet aktivirate staru taktiku da se na pp koriste moji podaci i salju drugima u moje ime. Ovo kazem za vreme koje je iza nas (iskreno se nadam) a ne za ovo sadasnje "novo" rukovodstvo.
Nebranim ja ovde nikakvog CAJU kome sam i sam skrenuo paznju da ne ostavlja svoje licne podatke javno na forum VEC DIZEM SVOJ GLAS NA PRAVO LICNOG STAVA I MISLJENJA I NA PRAVO DA SE TA STAV IZNESE , pa ako u sebi sadrzi elemente licnog vredjanja , uvreda i ponizavanja .. e onda se postupa po pravilniku foruma.
Koliko ja zamerki imam na rad ovog foruma nebi stalo ni u deset postova da napisem... ali nemam vremena da se bavim alajbegovim slamama jer ionako imam previse svojih obaveza.
Ali da zadovoljim i potaknem na razmisljanje iznosim samo jedan primer:
NEMOGU GOSTI DA ULAZE NA FORUM I DA CITAJU A DA SE NISU PRE TOGA REGISTROVALI. Sto znaci..... nemogu da budu samo vecni posmatraci (gosti) a da pritom ne ucine nista da ostave neki pisani trag za sobom. Onda su im namere u najmanju ruku "sumnjive". Kada vide forum , lepo posalju zahtev za registracije (sa svojim mailom i ostave za sobom i ip protok , pa se u registru vidi lepo ko je i odakle je i sto je najvaznije da li su nekada bili prijavljeni na forumu , pod kojim nazivom , dali su bili opomenuti , kaznjeni ili banovani.. sve jedno i onda administracija odobri ili ne odobri pristup. Time bi se resio veliki problem dupliranja profila od jednog te istog korisnika. Ali to ocigledno nekom neide u prilog pa se uveliko koristi ona narodna "POSVADJAJ PA VLADAJ"
Uzalud su raznorazna ogranicenja u vidu broja postavljenih poruka  , vremena provedenog na forumu ili vremena od zadnje poruke... smesno i jadno. Kada si vec jednom tu onda imaj pravo da citas ili pises ili da budes posmatrac. Ima onih koji se jos uce , citaju , upoznaju sa tematikom itd , pa se tek kasnije usude shodno svojim potrebama i interesovanjima da ukljuce svoje postove u javnu prepisku. Ovako zavedeni nadpisom da nemaju uvid u "nesto zagonetno i nevidljivo" ako ne postave odredjeni broj poruka , brze bolje zure da napisu sve i svasta samo da dostignu tu kvotu.
Necu dalje jer ja kad pocnem da pisem neumem da se zaustavim.  ;D ali sam tek usput napisao sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali....  8)
Odgovori
#2
PS. Zao mi je sto sam ovaj "kratki" komentar ubacio tamo gde mu nije mesto ali vodeci se onom.. citaj sta je zadnje napisano , znam da ce da bude procitano odmah. Kasnije mozete da ga premestite , uklonite , izmenite i vama po volji sve jedno. A ja napisah i nadam se preziveh  Wink
Odgovori
#3
ETO.... REKOH JA LEPO DA CE DA BUDE PREMESTEN MOJ POST... OK... I SAM SAM NAPISAO DA MU NIJE MESTO GDE JE NAPISAN ..ALI ?
JA SAM TREBAO DA BUDEM UPOZNAT SA TIM DA SE U MOJE IME OTVARA NOVA TEMA / KOJU NISAM OTVORIO , DA JE MOJ TEKST PREMESTEN TU I TU A NISAM OBAVESTEN , DA JE TOJ TEMI DAT NASLOV KOJI JA NISAM DAO ITD... Nema veze .. Tima druze moj.. samo napred. Ja bar imam sta da napisem ma gde da je to postavljeno ali nema odgovora.. u vecini slucajeva NEMA ODGOVORA na ono sto se ja glasno pitam. U ovom slucaju je bio predlog i to DOBRONAMERAN bez da ikog nesto prozivam... ali... idemo dalje :-)
   
                vas GROTAGOLD ...  Wink 8)
Odgovori
#4
Pozdrav GROTAGOLD,
nemam zamerki na tvoj govor, tema je prebačena iz čisto tehničkih razloga.
Svakako da bi neka izneta zapažanja bila korisna za primenu na poboljšanje rada foruma.
Tvoja opažanja koja su rezultat dugogodišnjeg moderisanja ovog foruma svakako da su značajna pomoć.
Odgovori
#5
(22-12-2015, 07:27 PM)GROTAGOLD link Piše: ETO.... REKOH JA LEPO DA CE DA BUDE PREMESTEN MOJ POST... OK... I SAM SAM NAPISAO DA MU NIJE MESTO GDE JE NAPISAN ..ALI ?
JA SAM TREBAO DA BUDEM UPOZNAT SA TIM DA SE U MOJE IME OTVARA NOVA TEMA / KOJU NISAM OTVORIO , DA JE MOJ TEKST PREMESTEN TU I TU A NISAM OBAVESTEN , DA JE TOJ TEMI DAT NASLOV KOJI JA NISAM DAO ITD... Nema veze .. Tima druze moj.. samo napred. Ja bar imam sta da napisem ma gde da je to postavljeno ali nema odgovora.. u vecini slucajeva NEMA ODGOVORA na ono sto se ja glasno pitam. U ovom slucaju je bio predlog i to DOBRONAMERAN bez da ikog nesto prozivam... ali... idemo dalje :-)
   
                vas GROTAGOLD ...  Wink 8)

GROTA druže,
nemoj biti nakraj srca ka moderator ovog foruma i vlasnik još ponekog, znaš da kada se deli tema zbog komentara koji administracija ne želi da ignoriše i želi da sačuva za dalje čitanje a gde je komentar ipak napisan u neadekvatnom delu DOBIJAŠ PONUDU ILI DA ZADRŽIŠ NASLOV U OVOM SLUČAJU FILIP II ILI DA ISTI PROMENIŠ, PA SAM SHODNO TOME I DELAO!
Bitna je suština tvog govora!
Odgovori
#6
  Taman posla da sam ja NA KRAJ SRCA .. kako sam rece  Big Grin  "MOJE JE SRCE VELIKO KO PLANINA I U NJEMU IMA MESTA ZA SVE DOBRONAMERNE LJUDE" (a i one druge , koji su spremni bar da me saslusaju ponesto)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)