Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc
#1
ajde predlozite mi neki jeftiniji metal detektor do 100eura
Odgovori
#2
Sad vidim a u predhodnom postu to nisam znao.. PA TI NEMAS NISTA OD DETEKTORA I NEKE DRUGE SKALAMERIJE... ZNACI CISTI ENTUZIJAZAM.  Big Grin Tako i treba.. ja sam nekada jos gore pocinjao.. bila teska i bedna vremena a sada je mnogo lakse. Posalji mi na pp tvoje max finansijske mogucnosti pa cu videti sta je najpovoljnije za tebe... POZZ
Odgovori
#3
grotagold ima jedan moj drugar, nego retko kad imamo vremena za teren jos pa sad zima, pa rekoh ja da kupim za sebe na prolece, uzeo bih neki nemora na velikoj dubini do 1 metar... do 10000 dinara. Smile
Odgovori
#4
Boki , prijatelju znam ja sta tebi treba i sta ti hoces ali za te pare tesko da ces da nadjes nesto sto se nebi nazvalo"igracka za decu".  Smile Nema takvih detektora fabricke prozivodnje za te novce / naprosto NEPOSTOJE ! Tebi bi bilo najbolje resenje kad vec trazis nekog "osrednjeg dubinca" jer i sam kazes do 1 metar dubine , da nabavis neki PI detektor od nasih kolega koji prave takve detektore i veruj mi nisu decije igracke i nisu za bacanje. E sad kome se obratiti a da u asortimanu ima nesto sto nije bas previse nabudzeno i da odgovara tvom raspolozivom novcu , tesko je sada reci. VLF detektori za tebe i tu namenu su neuporebljivi zato sam kazao neki PI detektor. A sama izrada ipak sadrzi komponente koji u nabavci u startu prevazileze sumu od recimo 100 evra (priblizno) plus ostali delovi plus sama izrada... sad ti vidi. Na forumu je nas kolega FIXX kontaktiraj njega (moja preporuka) a nemoras mene da slusas , mozda ce ti neko preporuciti nekog drugog. Doduse mozda se pojavi neko sa tekstom.." DOSTA MI JE SVEGA ! KRAJ ! ODUSTAJEM OD HOBIJA , I PRODAJEM SVE STO IMAM ZA TRAGANJE... MINIMALNA CENA" ... kao svojevremeno jedan nas kolega , pa se ti ubacis u igru i nabavis nesto a mozda budes imao srece pa to nesto sto budes uzeo cak bude i funkcionalno. Mozda sam bio malo vise sarkastican , ali mi veruj: ja sam ovde na forumu odavno a u hobiju malte ne od kad znam za sebe a to je veeeoma dugo pa kolege sa foruma znaju kako ja "funkcionisem" sa svojim stavovima bez dlake na jeziku. Zato sam cesto pod "prismotrom" sta cu da napisem i sta sam time hteo da kazem jer sam jako retko direktan vec moji tekstovi se citaju izmedju redova.
Od svih posledica zbog toga mogu samo da me mrze , pljunu pod prozor ili da mi uskrate eventualne pogodnosti na forumu u obliku administrativne forme ( od koje sam imao samo stete a nikakve koristi) Koristi su imali drugi zbog mojih cistih i dobronamernih saveta , a spisak takvih koji su se ovajdili , veruj mi nije kratak ali spisak istih takvih koji su se kasnije setili da me pozovu na jednu "kafu" zahvalnosti .. nepostoji... niko me nije pozvao na takvu kaficu , vec su mi poslali onu takozvanu "sikterušu kaficu" Wink 8)
Odoh ja sa mojim pisanjem predaleko a tebi TREBA DETEKTOR... TO JE OVDE GLAVNA TEMA. Rekoh ti kome da se obratis  pisi coveku na PP raspitaj se a pred tobom je zimski period i mozda kane jos neka parica u medjuvremenu pa ti se limit podigne na tvoju korist.
Lep pozdrav od Grote  Wink
Odgovori
#5
Grota Gold ti si fantastican covek i mnogo sam naucio u ovom forumu od tebe,stvarno bih voleo da te upoznam i da te pozovem na kafu i rakiju ili kiselu vodu,ja nisam iz tvog kraja vec iz Vrsca na drugi kraj ove nam lepe Srbije ali mi je otac iz Zitorodje pa kad budem tamo otisao a nisam bio tamo dobrih 10 godina obavezno cu da ti se javim da odemo negde na CEMERUSU ja placam,uzivam da citam tvoje teme i postove,gledao sam i tvoj video klip ZABORAVLJENA ZEMLJA i sta da kazem fantasticno a ako ikad dolazis u moj kraj molim te da me pozoves na nula sest jedan XXXXXXXXXX ni ja nemam detektor ali sam narucio iz Kine preko sajta alibaba.com otprilike vrednost od 260 dolara pandan nasim cenama to je detektor koji ovde kosta oko 1300 evrica,samo ga jos nisam uzeo zato sto su deca na fakultetu a ja i moj hobi zadnja rupa na svirali,neljutim se takav je zivot zato dok nestigne detektor lutam po vrsackim planinama istrazujem,nalazim,citam postove po forumuma upoznajem kolege tragace,pa jednog dana krenucu i na teren sa MD pa valjda cu imati srece,imas i moju pozivnicu ako si za teren jer u Selu odakle mi je otac ima rimskih tunela i laguma ZNAM gde je ulaz jer kao dete sam se igrao u njima i sto je najlepse ulaz je ispod dedine kuce,imam i dva brata u nisu jedan je advokat a drugi bivsi sudija sada isto advokat koji su mi rekli da Kale i rimski lagumi nisu pod zastitom drzave niti su zasticeno kulturno dobro,jois kratko jer se radi na tome,ali sledecih 6 meseci moze nesmetano da se radi na tom podrucju,pozdrav Caja

Sledeći put brišem ti ceo post koji sadrži lični kontakt
Odgovori
#6
sori admine,pozdrav caja
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)