Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СОФРА 7 ТАЊИРА 7 ХЛЕБА 7 РИБА
#21
zoki aj kaiz so tocno se bara ako znaes?
sto se bara?
ne samo ima sluate od ovoj od onoj prikazni i site znaete
koj ima dokument neka se javi
Odgovori
#22
grof. ti dali ja znaes sofrata
Odgovori
#23
ili i ti samo kupuvas informacii.
Odgovori
#24
sofrata brat e sksena jas ja znam pesterata i toa ne e kako pestera bas poveke mi lici na posmatracnica visoko e 10 metri i red drugi znaci a ti akoiams dokumet javi se ako sakis i broj ke ti dadam ama samo ako iams dokument
od sprotiva ima bel kamen so 5 dupki dali ti odgovara opisot kazi
Odgovori
#25
da  odgovara. ama dali znaes nekoii znaci nadolu. koga se spustas. prema podnozjeto.
Odgovori
#26
kazi koj znaci te interesiraat drugarce ako gi ima ke ti kazam gi ima ako ne ke gi barame kazi ti sto ti treba se pozdrav
Odgovori
#27
pozdrav do slikarot,ali edna zamerka,kade ti e slikata od srnata?gledam opisuvas nekoi zamoci kuli  iliso znam da ne se navredis no po identicno i po uverlivo ke e da gi slikas i da postavis za da imame uvid i da porovereme vo dokumentacijata,zatoa sto srni ima eden kup so skrsena noga,edna gleda vo pestera,druga gleda vo lovdgija a druga gleda pak vo prce-prc,taka da slikaj pa da se raboti ,a vikas skrseni bile a znaes kade bile i sofrata so ribi i so tanjiri,hahah cudno mi e samo kako ti znaes a nemas dokaz, pozdrav nemoj da se navredis nemam takva namera i jas sum po sportot no koga baram resenie za nekoj znak  se pravam  da dojdam do resenie ,slikam ,obelezuvam, i ubavo da si se gledat znacite,a ovde gldeam samo dupka nalik na vlez na pesterka,i karpi ,ok pozdrav i srecno
Odgovori
#28
ako ti imas resenie brat se ke ti bide poznato da znaes
a ti ak saka da se majtapis poarno ne pisi
pozdrav
Odgovori
#29
a ti grofe ako tolku nogu znaes prikaci slika od 5 dupki da gi vidime
Odgovori
#30
pa ovo je katastrofa,kazete da ima srna gde je?ako je skrsena slikajte to dokazite da je skrsena vi ste postavili sliku od jednog kamena i to panoramsku sliku daj sliku na koju ce se videti gde je iskrsena srna,trazite dokumenat a ne nudite nista,pricate o znakova koje se vrte u javnost i znaju za njih i mala deca,ako je sofra odamna unistena,otkud mozete tvrditi sada sta je bilo na njuma,ovakva sofra kao sto ste je naslovili ne postoji,hocete ostave a nemozete ponuditi ni jednu sliku kao sta treba,ko je lud da vam da dokumenat na par slika,gde su znaci u pecini,koji su zasto ih ne naslikate??gde je znak pored sofre koji je veliki zar ga ne vidite on se nemoze unistiti,ha,ha ovo je uzas sto radite tako necete nikat sraditi nista!!! :'(
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)