Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAM ZNAKOVE OVE:
#11
kolega,bez brzopletih poteza i price, Wink
ja to samo kazem iz iskustva,napricaju mi bajke da znaju svasta i kad treba da odemo nesto ne moze,ili odemo negde pa bese ovde bese onde,neki ga iskrsija itd.
ja nisam rekao da ti to ne znas,samo pitam onako...
ali ako sve ovo znas svaka cast,to su jaki znaci... Smile
Odgovori
#12
Ne brzam ja!!! Ja ne zakljucujem na precac...ako te je neko lagao ja nisam kriv...Moj deda me je naucio da govorim ono sto sam video i ono sto imam ...pa tako to ocekujem i sa druge strane
Odgovori
#13
Znakovi / ZNAM ZNAKOVE OVE:
« poslato: 03.01.2015 u 19:39 »
Molim sve forumase da obrate paznju na ovu temu jer nisam video da je iko pokrenuo...Posto mi je deda dosta znakova pokazao molio bih ONE koji imaju podatke da razmisle o ovim znakovima: KANTAR OD 42 oke;KANTAR OD 144 OKE; KANTAR OD 8 OKE I PUSKA TANDZARA; DVE SPLETENE ZMIJE I KRST IZMEDJU NJIH; arapski broj 1489 ТП ; TURCIN GADJA SRNU; COPAVA SRNA; DVA PISTOLJA PUCAJU JEDAN U DRUGOGA IZMEDJU NJIH JE VODOPAD; JELEN SA ROGOVIMA;MAKAZE ARSIN  IGLA I KONAC; ANDJEO NA STENI; NECITKO PISMO; POP CITA PISMO; POP VENCAVA MOMKA I DEVOJKU; DVE KOCIJE NA PRVU KOCIJAS PODIGAO RUKE I PUSTIO DIZGINE;  DVANAEST LIKOVA NA ZMIJI;.......
OdgovorCitatObavesti


Gospodine mislim da nisi amater  znas sta trasis ali niko nisto tasno nezna za ovo bas sta si napisao veruj himovic samo sta kase pop martin himovic i kluc veliki poz svima
Odgovori
#14
Nečitko pismo je prekopano,mozda i slomljeno................................
Odgovori
#15
  ...kantar 144 oke imam sliku crno belu slikana odavno , cim preturim albume i stare kutije postavicu je. 
 
  jesi bio skoro tamo interesuje me dali jos postoji znak?
Odgovori
#16
druze Amater 1, rekoh ti vec zanimljive su oznake.Interesuje me konkretno za to NECITKO PIOSMO, da li se nalazi na steni u blizini ulaza u pecinu.
Odgovori
#17
Jelen sa rogovima, trebalo bi da se nalazi do vodopada na severnoj strani stene. Igla konac, arsin naprsnik, dali u njihovoj okolini postoji na steni oznaka sest + i sedmi nedovrsen.
Pozz
Odgovori
#18
Drug ,,Amater 1,, imas li neki zapis za sledece oznake:
1.Turski most i ispre njega se ukrstaju tri potoka u jedan.Tu se nalazila oznaka na kamenu dva ukrstena maca, a na vi[e po vodi tri vece
  kamene kugle u blizini se nalazi malo brdasce a malo dalje na visoko je bio manastir stari i ima mesto zvano SOKOLAR.
2.Na kamenu polumesec sirine oko 5o cm, u potoku stari manastir, a iznad njega na steni tri ista ustemovana kruga precnika 50 x50 cm.
3.na kamenu znak noga od kokoske, a malo dalje pticije krilo, dole u potoku stara mala vodenica, oiznad nje po vodi stari turski most, a iznad njega na kamen oznaka svinjska njuska.o
4.Stngina rupa u blizini nje rimska kovnica novca i drvo veliko ispod koga ima izvor a voda je donesena rimskim cevima.
U pitanju je istocna srbija, blizu bugarske granice pa ako imas neki dokumenat hajde da odradimo.
Pozz
Odgovori
#19
zdravo svima.moze li mi neko pojasniti kako znate od koliko oke je kantar da li pored kantara ima broj ili osim broja jos nesto?kako znate da taj broj bas znaci toliko oke?
Odgovori
#20
imam i ja neke znakove
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)