Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zapadna srbija
#1
pozdrav svim clanovima foruma vec duze vreme pratim skoro sve ove vase price i iskstva.procitao sam dosta podataka ali vrlo malo ih ima za zapadnu srbiju konkretno me interesuje planina golija i javor o kojima nisam nasao bas nista.Ja imam neke zapise od popa martina ali gde god sam otisao i nasao mesto koje je po meni opisano u vrlo kratkim crtama nisam nasao ni jedan znzk ni putokaz, negde se odronila stena negde prosli sumski putevi neki su unisteni a mnogo je i odneto od strane ljudi iz sjenice pazara tutina koji su izgleda mnogo upuceniji oko zapisa nego svi ostali.na ovim planinama je zaista bilo mnogo naseobina od vizantije pa na dalje i nemoguce da su sve spise turci i komunisti odneli.
HVALA UNAPRED
Odgovori
#2
Pozdrav za vas novog člana.
Savetujem vam da uzmete što pre i što više učešča u diskusiji jer kad budete imali 50 postova moćiće te da pretražujete CEO forum što sad nije slučaj dakle vi sada verovatno neke postove o traženon i vama interesantnoj lokaciji praktično ne vidite.
Odgovori
#3
I ja sam iz zapadne Srbije....Smile
Odgovori
#4
meho i ja sam sa golije ali nemam nista o tome
Odgovori
#5
Da nema neko slucajno iz cacka i okoline  za saradnju ,imam nekih zanimljivosti iz ovog kraja.pa ako ima neko neka pise
Odgovori
#6
Ima nas iz jugozapadne Srbije (mislim da tu pripadaju Golija i Kopaonik) ali vrlo malo, a koliko vidim nema ni mapa ni planova za naše krajeve a znakova nije baš da nema-raspitajte se malo kod prijatelja, rođaka, komšija... Voleo bih zemljaci da se više uključimo i razmenimo iskustva
Odgovori
#7
Pozdrav iz Prijepolja, ima naravno prica ali u te karte ne polazi pumo nade dosta se stanca i prodaje kao original, a cesto se te karte crtaju uz jelen pivo ili nesto drugo.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)