Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pocetnik
#1
Prvo bih zeleo da pozdravim sve dobre ljude na ovom forumu.Ovim hobijem sam se bavio pre dvadesetak godina i zeleo bih da pokusam ponovo.Problem je u tome sto ja shto se tice opreme i naziva opreme (pulsna ovakva onakava) ne znam nista.Voleo bihh da mi neko preporuci neki uredjaj koji ce sluziti svrsi cenovnog ranga do 300 e max.Ao bi neko mogao da mi preporci takv neku spravicu bilo bi super.
Drugo shto me zanima kakvi su danas zakonski okviri bavljenja ovim poslom odnosno da li je to uopste reglisano zakonom.
Trece iz mog malog iskustva mislim da se do najboljih lokacija dolazi preko muzeja to je samo moje misljenje
Pozdrav svima
Odgovori
#2
Zdravo Sale,
prvo me interesuje zasto si prestao da se bavis ovim hobijem,posto si rekao da si se bavio pre oko 20 godina?
drugo,sve ove stvari sto si pitao postoje objasnjenja na ovom forumu i to ne desetine tema,samo pronadji i citaj...cisto da se ne ponavlja.
za dobre lokacije,mozda znaju i sigurno znaju u muzeju jer se oni autorizovano i slobodno krecu po nasim terenima,gde hoce ali ti ne bi preporucio...
najbolje terene i mesta znaju stari ljudi koji se bave ili imaju saznanja o ovome,dobro mesto ti je kad odes u planinu na cist vazduh i lutas,hodas i kad opazis znak uklesan na kamenu,steni i onda kreces u resavanje.
puno srece na novom pocetku,pozdrav Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)