Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rakov dol
#21
da li se ta glava nalazi na 15 koraka na sever od vrata manastira?????
Odgovori
#22
na 15 koraka severno , stena sa hajduckom glavom .
Odgovori
#23
AKO JE TAKO MOZE DA SE RADI
Odgovori
#24
To mi je sasvim dovoljno,ali jos nesto da pitam da li ima nekog izvora blizu manastira i pored izvora veliko drvo????
Odgovori
#25
ima Smile
Odgovori
#26
Da, prilikom pravljenja i prosirivanja novog puta prema rakov dolu buldozerom je odvaljen jedan deo stene iz koje se prosulo ni manje ni vise nego oko 900 kg , e onda je nastala frka, kao po obicaju malo i tuce i svi ostali praznih vreca... ili uzeli po par komada... Poz komsije... Smile
Odgovori
#27
Pa rekoli ja  ...... 
Odgovori
#28
Samo bratski i sa srecom...
Odgovori
#29
Ama mixone nesto se mlogo vrtese na to mesto  te sirise na jednu stranu    za put,pa kaoajde tu nevalja  bolje ce da bude da put ide ovamo na ovu drugu ....    Znali su oni de je otprilike  pored vodenicu samo nje odavno nema pa nisu mogli da odrede tacno mesto iz prvi put....
Odgovori
#30
Apis, smatram da ti je lokacija poznata kao i meni i da znas da se to mseto zove Nikolona vodenica koja inace nepostoji kao vodenica, samo tragovi vodenice. Osetili su OVI odozgo da u UMA GUSKA ima nesto ovece zato i toliki put prave. Medjutim neznam koliko si upoznat da na toj lokaciji postoji jos jedno sigurno mesto ali veoma rizicno i nije pristupacno, takodje blizu reke. Ako imas neke detalje, javi se , ja sam za svaki vid saradnje i samo posteno brate, kada se o tome radi, mora biti posteno i nikako drugacije. Posedujem vec neka iskustva i price i sto je najvaznije, poznajem okolinu i mesta ...  ;D ... poz .. Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)