Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rakov dol
#1
sv. petar i pavle ..... hajducja glava na steni .
Odgovori
#2
da to nije mozda crkva u Rakov Dol?
Odgovori
#3
Ako je to ta crkva tu je izvadjeno i crkva je obnovljena a i dvoriste je sredjeno.
Odgovori
#4
dali se zna nesto o drugim detaljima posto znam jos dosta , a zelim da vidim dali se pominje ista stvar i dali ima poklapanja . crkvu sam spomenuo zbog toga sto se pominje rakov dol na suvoj planini
Odgovori
#5
Zdravo kolega . Ja sam mislio na Rakov Dol u Babusnici.
Odgovori
#6
o njemu i ja pisem . crkva jeste renovirana u medjuvremenu . ali mesto o kome ja pricam je ostalo isto . zato i sve ovo spominjem . sta je tebi poznato u vezi sa ovim mestom. koju pricu ti imas , posto izgleda da se vise njih prepletaju . mozda je razlog svemu , livnica u podnozju reke .
Odgovori
#7
Nisi mi jasan. Dali me pitas za Rakov Dol u Babusnici ili Rakov Dol na suvoj planini.Ako mislis na obadva onda je to velika prica koja trazi puno kucanja po tastaturi , a u toj prici i nisam sam.
Odgovori
#8
rakov dol u babusnici.
Odgovori
#9
Isam  znas  da  pare  nisu  pored  svakog  znaka ,  vec  najcesce  tamo  gde  ga  nema  . Secas  li  se  sta  je  slucajno  nadjeno  u  maloj  pecini  kada  su  sirili  put    u  klisuri    na  putu  iz  Babusnice  prema  Leskovcu?
Odgovori
#10
Hajde  da  te  podsetim.Rec  je  o  maloj  pecini  u  kojoj  su  bile  zlatne  poluge  lepo  naredjane  a  pecina  zazidana  i  zatvorena  [zamazana  zivim  krecom  i  peskom]  a  slucajno  je  otkrivena  pri  prosirivanju  puta  jer  je  tu  bio  tesan  iz  razloga  sto  je  bio  zgodan  za  zaprecavanje  i  zapreke  su  pored  puta  stajale.Ona  nije  unistena  postoji  i  danas  .Vojska  i  milicija  su  blokirali  put  a  zlato  natovarili  i  odneli.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)