Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragulji u srbiji
#1
Geolog amater iz Kraljeva, sve do pre neki dan ni slutio nije da u njegovom kraju ima retkih dragulja, i to nadohvat ruke. U jednom od planinskih potočića pronašao je grumen poludragog ahata od stotinak kilograma...


http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story...otoku.html
Odgovori
#2
mnogo smo bogata zemlja a da toga nismo ni svesni
Odgovori
#3
Ceo temelj od moje kuce je gradjen od te vrste kamena (kuca ne lezi na betonskom temelju vec je on zidan od tesanih kamenih blokova) i to ja znam vec godinama i ne samo to vec znam i "majdan" odakle je vadjen taj kamen i isao sam da vidim cisto onako amaterski da se nagledam gorskih kristala , providnih kao staklo , belih , plavicastih , zelenih i sa crvenim nijansama i jos dosta toga jako zanimljivih nalaza tu ima ali to neznaci da ja sad treba da rusim kucu i da prodajem temelj...he he  ;D...ali da treba strucnije raditi na tom "majdanu" i potocima koji izlaze iz njega (a svi su doslovce zlatonosni) / to stoji. Citav jedan ljudski zivot je malo da se sve istrazi i prikupi i taman kad pomislis da sve znas i da si svoju saku stavio na sve te nalaze ...naidje kraj !!!
Zato se ljudi moji i drage kolege i prijatelji (od milja naziv a o iskrenosti ne diskutujem) zadovoljite sa onim sto vam zaista stoji na raspolaganju i na dohvat ruke a ne u snovima i planovima...to ostavimo nasim pokolenjima koje cemo nauciti da znaju sve to da iskoriste i pametno upotrebe a ne da prodaju u bescenje kao sto je to danas opsta pojava svuda pa i u ovim nasim hobistickim koracima i manjim ili vecim uspesima.
                                                  DOBRINAMERAN POZDRAV OD VASEG GROTE KOGA OVDE VECINA NE PRIHVATA
                                                  ZA OZBILJNO I KAO DOBRONAMERNOG SAMO ZATO STO VAS SVE TERA NA
                                                  RAZMISLJANJE I SUOCAVANJE SA ISTINOM A TO IPAK NIJE U SAGLASJU SA
                                                  VEC OFORMLJENIM LICNIM SNOVIMA SVAKOG OD NAS POJEDINACNO.
Odgovori
#4
DOBRINAMERAN POZDRAV OD VASEG GROTE KOGA OVDE VECINA NE PRIHVATA ??????  :o :o :o


JA TE PRIHVATAM, SA UZIVANJEM SAM CITAO TVOJE POSTOVE I POSTOVE NEKIH KOLEGA. OVDE JAVNO PISEM DA U TEBI NE VIDIM NI JEDNU TRUNKU ZLE NAMERE. SAMO TAKO NASTAVI I NEK TI BOG DA SVE STO JE DOBRO  Wink
Odgovori
#5
(27-08-2014, 08:59 PM)dikilikontakti link Piše: DOBRINAMERAN POZDRAV OD VASEG GROTE KOGA OVDE VECINA NE PRIHVATA ??????  :o :o :o


JA TE PRIHVATAM, SA UZIVANJEM SAM CITAO TVOJE POSTOVE I POSTOVE NEKIH KOLEGA. OVDE JAVNO PISEM DA U TEBI NE VIDIM NI JEDNU TRUNKU ZLE NAMERE. SAMO TAKO NASTAVI I NEK TI BOG DA SVE STO JE DOBRO  Wink

HVALA KOLEGA NA DOBRIM ZELJAMA....ZIV MI BIO I TEBE BOG NAGRADIO !  :-)
Odgovori
#6
Istocna i jugoistocna Srbija imaju mnogo vise interesantnog i skupog kamena nego zapadna!Zasto moje kolege jure iskljucivo za zlatom,uopste mi nije jasno.
Odgovori
#7
nazalost mnogi neznaju da osim zlata ima mnogih drugih stvari koje mogu mnogo da vrede a da uopste nemaju veze sa zlatom, a uz to u tom delu srbije imamo i dva velika rudnika zlata i vise manjih tako da se i ne razmislja o drugim stvarima
Odgovori
#8
pozdrav kolege. mogu li iskusniji sa više znanja da nas upoznaju malo bolje sa tematikom?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)