Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZANIMLJIVI ZNAKOVI NA STENI-
#11
Nerazumem kako na osnovu jedne stene i znakovima na njima mozes da resis enigmu, ajmo od pocetka:

-Na osnovu tvoje fotografije ja vidim samo 2 krsta medzu kojima je jedan u krugu i nekih rupica. To meni licno neznaci nista nacrtaj na papiru koji su sve znakovi u pitanju? slova brojevi, macevi, pistolji, rupe, glave, zivotinje kako su poredjane i ostale stvari koji su na steni. Kasnije se uporedjuje na koju stranu gledaju i ostalo.

-Moras reci koja je okolina u pitanju kako zovu mestani taj kamen, planinu, ili podrucje nemoras tacno mesto zbog tvoje privacy.

-Ostalih znakova ako ima u okolini i ono sto je najbitnije potoka, izvora, puta, pecina, i ostalo.

A zasto? da bi se nasao odgovarajuci opis ili bar nesto priblizno slicno..

Ovo ti je jedan od nacina pocetka resavanja enigme, ako u slucaju nema opisa postoji jos jedan noviji nacin trazenja,
ubaci kordinate tog mesta u google earth i pretrazi oblas anomalije i ostalo??
Nemora da znaci ako ima znakova u steni da se ispod nesto nalazi (nisu ni oni bili ludi da ostavjaju ispod Big Grin Big GrinBig Grin ) u vecini slucaja znakovi vode ka necemu ili ostalim znakovima, drvetu, zbunovima, izvorima a u najvecem slucaju gde je bingo veliki raznim pecinama ili uvala prirodnih (nekad moras da kopas da bi nasao pecinu).

Nadam se da si me razumeo i srecno u daljoj avanturi i nezaboravi da podelis pomognes svima tvoj bingo Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#12
Prijatelju lepi su ti to znaci ali iskreno da ti kazem smatram da si malo vise dao masti na volju i iscrtao neke znake cisto da vidis kako ce ko reagovati i efekat je potpun posto vidimo da su pojedini spremni sve da daju samo da sa tobom saradjuju,mada je i ovo jedno nista.Zar mislis da su hajduci zaista bili toliko dokoni da iscrtaju celu stenu,ma daj?
Par znakova pozdravljam,a za ostale tvrdim da su plod tvoje maste i voleo bih da se javi PLANDZIJA da nam da svoj sud o ovom tvom nalazistu.Covek ima najvise iskustva i mislim da bi provalio iz prve o cemu se radi,pa ako procita ovaj post neka se oglasi,jer je zaista jedini strucan u ovom nasem svetu.
Pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)