Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajni svečani ugovor !!!
#1
Ves Penre, 9. aprila 2008.
Tajni pakt jevrejskog tajnog društva, poznatog kao "Red Iluminata"

Izdato pod vrhovnim vodstvom Jevrejskog Bograha i odobreno od jevrejske Rotšildove dinastije (Evropa) i jevrejske Rokefelerove dinastije (SAD)

Tajni svecani ugovor
1. Iluzija ce biti tako velika, tako golema da ce izbeci njihovom poimanju.
2. Oni koji to budu videli, smatrace se duševno bolesnim.
3. Mi cemo stvoriti razlicite organizacije, kako bi ih sprecili da vide vezu izmedu nas.
4. Mi cemo se ponašati kao da nismo (medusobno) povezani, da iluziju održimo živom. Naš cilj ce biti ostvaren, kap po kap, tako da nikada ne bacimo sumnju na sebe. To ce ih takode spreciti od videnja promena kada se pojave.
5. Mi cemo uvek stajati iznad relativnog podrucja njihovog iskustva, jer znamo tajne apsolutnog.
6. Mi cemo uvek raditi zajedno i ostati vezani krvlju i tajnovitošcu. Smrt ce stici onoga ko progovori.
7. Mi cemo njihov životni vek držati kratkim i njihove umove slabima, dok se pretvaramo da cinimo suprotno.
8. Mi cemo koristiti naše znanje nauke i tehnologije na suptilne nacine, tako da nikada nece videti što se dogada.
9. Mi cemo koristiti lake metale, ubrzivace starenja i umirujuca sredstva u hrani i vodi i vazduhu.
10. Oni ce biti prekriveni otrovima, kud god se okrenuli.
11. Laki metali ce uciniti da izgube svoj razum. Mi cemo obecati da cemo pronaci lek na svim mogucim podrucjima, ali cemo ih hraniti s još više otrova.
12. Otrovi ce biti upijeni kroz kožu i usta, oni ce uništiti njihove umove i reproduktivne organe.
13. Od svega toga, njihova ce deca biti rodena mrtva, a mi cemo tu informaciju prikrivati.
14. Otrovi ce biti skriveni u svemu što ih okružuje, u onome što piju, jedu, dišu i nose.
15. Moramo biti genijalni u doziranju otrova, jer se oni mogu dugo videti.
16. Mi cemo ih uciti da su otrovi dobri, uz zabavne slike i muzicke tonove.
17. Onima koji se budu ugledali na nas, pomoci cemo. Mi cemo ih pridobiti da proguraju naše otrove.
18. Oni ce videti da se naši proizvodi koriste u filmu i to ce kod njih stvoriti naviku i nikada nece znati njihov pravi ucinak.
19. Nakon porodaja cemo ubrizgati otrove u krv njihove dece i uveriti ih da je to za njihovu pomoc.
20. Mi cemo poceti rano, kada su njihovi umovi mladi, mi cemo ciljati na njihovu decu s onim što deca najviše vole, slatke stvari.
21. Kad im zubi propadnu, mi cemo ih ispuniti metalima koji ce ubiti njihov um i ukrasti njihovu buducnost.
22. Kada njihova sposobnost da uce bude pogodena (smanjena), mi cemo stvoriti lek koji ce ih uciniti bolesnijima i uzrokovati druge bolesti za koje cemo stvoriti još više lekova.
23. Pred nama cemo ih upotrebom naše snage napraviti pokornima i slabima.
24. Oni ce rasti depresivni, spori i gojazni i kada nam dodu po pomoc, dacemo im još više otrova.
25. Mi cemo njihovu pažnju usredotociti prema novcu i materijalnim dobrima, tako da se nikada ne povežu sa svojim unutarnjim ja (ljubav i božanska iskra svetla u srcu). Odvraticemo ih bludom, vspoljnim užicima i igrama, tako da možda nikada ne mogu postati jedno, s jedinstvom svega toga.
26. Njihovi umovi ce pripadati nama i oni ce ciniti kako mi kažemo. Ako odbiju, naci cemo nacina pomocu tehnologije, kako bi im menjali mišljenje. Koristi cemo strah kao naše oružje.
27. Mi cemo uspostaviti njihove vlade i uspostaviti suprotne (protivne) unutar njih. Mi cemo posedovatiobe strane.
28. Mi cemo uvek skrivati naš cilj (svrhu), ali sprovesti naš plan.
29. Oni ce obavljati rad za nas i mi cemo uspevati na racun njihovog truda.
30. Naše porodice se nikada nece mešati s njihovima. Naša krv mora uvek biti cista, jer je to nacin.
(Tzv. „plava krv", zato se ljudi sa plemickim titulama vencavaju samo izmedu sebe. Sve kraljevske porodice su medusobno u srodstvu.op.a.)
31. Mi cemo ih navesti da poubijaju jedni druge, kad nama odgovara.
32. Mi cemo ih držati odvojenima od jedinstva – dogmama i lažnom verom.
33. Mi cemo kontrolisati sve aspekte njihovog života i reci im što da misle i kako.
34. Mi cemo ih voditi ljubazno i nežno, dopuštajuci im da misle, da se sami vode.
35. Mi cemo medu njima podsticati neprijateljstvo kroz naše stranke.
36. Kad medu njima bude blistalo svetlo, mi cemo ga ugasiti ismevanjem ili smrcu, u zavisnosti od toga šta nam najbolje odgovara.
37. Mi cemo uciniti da jedni drugima paraju srce, odvajaju se od vlastite dece i ubijaju ih.
38. Mi cemo to upotpuniti korištenjem mržnje kao našeg saveznika, ljutnje kao našeg prijatelja.
39. Mržnja ce ih potpuno zaslepiti i nikada nece videti, da cemo od njihovih sukoba mi izaci kao njihovi vladari. Oni ce biti zauzeti, ubijanjem jedni drugih.
40. Oni ce se kupati u vlastitoj krvi i ubiti svoje komšije, onako dugo, koliko mi to smatramo primerenim.
41. Mi cemo imati velike koristi od toga, jer nas oni nece videti, jer nas ne mogu videti.
42. Mi cemo nastaviti da imamo koristi od njihovih ratova i njihove smrti.
43. Mi cemo to ponavljati, neprestano, dok naš krajnji cilj ne bude ostvaren.
44. Mi cemo nastaviti ciniti da žive u strahu i ljutnji, preko slika i zvukova.
45. Mi cemo koristiti sve alate koje imamo, da to ostvarimo.
46. Alati (sredstva) ce biti osiguranii njihovim radom.
47. Mi cemo uciniti da mrze sebe i svoje komšije.
48. Uvek cemo od njih skrivati božansku istinu, da smo svi jedno. To nikad ne smeju saznati!
49. Oni nikada ne smeju znati da je boja (kože) iluzija, oni uvek moraju misliti da nisu jednaki.
50. Kap po kap, kap po kap cemo postizati naš cilj.
51. Mi cemo preuzeti njihovu zemlju, sredstva i bogatstvo, za ostvarivanje potpune kontrole nad njima.
52. Mi cemo ih zavesti da prihvate zakone, koji ce ukrasti i ono malo slobode koju ce imati.
53. Mi cemo uspostaviti novcani siste, koji ce ih zauvek zarobiti, držeci njih i njihovu decu u dugovima.
54. Kad se budu povezali, mi cemo ih optužiti za zlocine i svetu predstaviti drugu pricu, jer cemo posedovati sve medije.
55. Mi cemo koristiti naše medije da kontrolišu protok informacija i njihov ugodaj?/?osjecaj (izvorno, sentiment) u našu korist.
56. Kad se budu digli protiv nas mi cemo ih zdrobiti poput kukaca, jer su manje od toga.
57. Oni ce biti bespomocni uciniti bilo šta, jer nece imati oružje.
58. Mi cemo zaposliti neke od njihovih vlastitih, za sprovodenje naših planova, mi cemo im obecati vecni život, ali oni nikada nece imati vecni život, jer nisu od nas.
59. Novaci ce se zvati "pokretaci" (inicijatori) i biti ce poduceni u tome, da veruju u lažne obrede prelaza u viša podrucja, (više sfere i carstva). Pripadnici ove skupine ce misliti da su jedno s nama, nikad neznajuci istinu. Oni nikada ne smeju saznati za tu istinu, jer ce se okrenuti protiv nas.
60. Za svoj rad ce biti nagradeni zemaljskim stvarima i velikim naslovima, ali nikad nece postati besmrtni i pridružiti nam se, nikad nece primiti svetlost i putovanje zvijezda. Oni nikada nece doseci više sfere – radi ubijanja vlastite vrste, bit ce im sprecen prelaz u sfere prosvetljenja. Oni to nikada nece znati.
61. Istina ce biti skrivena u njihovom licu, tako blizu, da nece biti u mogucnosti da se na to usredotoce, dok ne bude prekasno.
62. O, da, iluzija slobode ce biti tako velika, da oni nikada nece znati da su naši robovi.
63. Kad sve bude na mestu, stvarnost koju cemo stvorili za njih, ce ih posedovati. Ta stvarnost ce biti njihov zatvor. Oni ce živeti u samoobmani.
64. Kada naš cilj bude ostvaren, poceti ce nova era dominacije.
65. Njihovi umovi ce biti okovani(vezani)njihovim uverenjima, uverenjima koja smo mi uspostavili od pamtiveka.
66. Ali, budu li ikada saznati da su nama jednaki, onda cemo izginuti. OVO NE SMIJU NIKAD SAZNATI.
67. Ako ikada saznaju, da nas zajedno mogu pobediti (savladati), oni ce stupiti u akciju.
68. Oni ne smeju nikada, ikada saznati šta smo ucinili, jer ako se to dogodi, necemo imati mesto na koje možemo pobeci, jer ce se lako videti ko smo, kad veo bude pao. Naše delovanje ce otkriti ko smo i oni ce nas pohvatati i nijedna osoba nam nece dati utocište.
69. To je Tajni savez po kojem cemo živeti ostatak naših sadašnjih i buducih života, jer ova stvarnost ce preci, premašiti (transcendirati) mnoge generacije i životne vekove.
70. Ovaj Savez je zapecacen krvlju, našom krvlju. Mi, oni koji jednom dodosmo iz Raja na Zemlju.
71. NIKADA, IKADA se ne sme saznati da ovaj Savez postoji. On ne sme NIKAD, IKAD biti napisan ili da se o njemu govori, jer ako se to dogodi, to ce izazvati svest i otpustiti gnjev Pra-Stvoritelja na nas i mi cemo biti baceni u dubine odakle smo došli i tamo ostati do kraja same beskonacnosti.
Odgovori
#2
Na obom sajtu mozete sve i da pogledate (ako imate pristup)...

http://www.enigmatv.com/the_enigma_channel/Sign_Up.html

Marsovac
Odgovori
#3
П Р И Г О Д Н Е    П О У К Е

"Ко контролише прошлост, контролише будућност; ко контролише садашњост, контролише прошлост."


""...какво је твоје право осећање према Великом Брату?"
"Мрзим га."
"Мрзиш га. Добро. Значи да је дошло време да начиниш последњи корак. Мораш да заволиш Великог Брата. Није довољно само да му се покораваш; мораш да га волиш.""


"Заповест некадашњих деспотских система била је "Немој!". Заповест тоталитарних система била је "Буди!". Наша заповест је "Јеси".


"Ми не уништавамо јеретика зато што нам се супротставља; док нам се супротставља, ми га не уништавамо. Ми га преобраћамо, заробљавамо срж његове свести, ми га преобличавамо. Ми сажижемо зло и илузије у њему; придобијамо га на своју страну, и то не наизглед, него суштински - он срцем и душом постаје наш. Ми најпре створимо нашег човека од њега, па га тек онда убијемо."


"Ови нови покрети, наравно, потичу из старих... Али циљ свих њих био је да се у одређеном тренутку заустави напредак и заледи историја. Већ познато клатно требало је да направи још један замах и затим стане. По обичају, Више је требало да свргну Средњи, који би онда постали Виши; али овог пута, примењујући свесну стратегију, Виши ће бити у стању да своје положаје одрже вечно."


"Ако се људска једнакост може отклонити заувек - онда преовлађујуће ментално стање мора бити контролисано лудило."


М У Д Р О С Т     (Из књиге: Словенско-Аријевске Веде – Књига прва)


„Тамне силе користе два пута, на које одвлаче људе и ометају их да се развијају на планети Земљи, у Свету Јаве, да трудољубиво стварају на корист Рода, да се Духовно и Душевно усавршавају:
први је незнање, а други – неотесаност.
На првом путу не дају људима да сазнају, а на другом – тврде да је сазнање непотребно и штетно за људе.“

Odgovori
#4
Ima smisla ovaj svecani ugovor....samo mi ne ide u glavu,kako je 'tajni',tj. Kako je sada javni...Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)