Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOSTUSA
#51
nije pizdin kladanac  već je pećina a drugi čovek je  iz kičevo..
Odgovori
#52
5-7km vazdusnom linijom vise nije gostuski atar i to nema veze sa gostusom, a da se ovde ne spominju rudarska okna sa druge strane jezera?
Odgovori
#53
Zdravo svima
Posle mnooogo vremena mogu da pisem sam na ovo skocalo.Neko pomenu " odavde ce da udju 3 coveka" itd.To je opis iz grad pobede.A gostuska magaza nije u Gostusi i ne bi trebalo da se zove Gostuskaali to i nije toliko vazno...za sada.Pre 50 godina sam prolazio tuda i imao sam prilike da vidim ono stose sada nemoze videti a i moji podaci drugacije "govore.ali kada jos malko ozdravim opisacu tacnu lokaciju TOG GRADA I CRKVE IZ KOJE SE ULAZI-----TAKO DA SVI MOGU TO DA RADE .
POZDRAV
Odgovori
#54
Postovani forumasi,

prica postaje sve zanimljivija.

Vidim da je g.Branko pronasao pravu stvar kod Bele.Nedajte da Vas zbune te velike razdaljine u kilometrima...sve te lokacije su povezane.Branko trebali ste da nastavite dalje jel ste na pravom putu samo ako imate dovoljno ljudi oko sebe.

Svakako dosadasnja pisanja g.Kosaca pokazuju da ima validne informacije jel ove detalje koje iznosi samo je mogao da cuje od jednog sada vec pokojnog tragaca ili da procita na jednom mestu.Naravno svaka cast i na njegovom licnom iskustvu na terenu.

Kljucna je ta Vizantijska Crkva i jedan izvor pored nje.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#55
deki da ti iskreno kazem gostusa je odradjena ja sam je odradio prosle godine,a nasao sam toliko toga da sada zivim na Azurnoj obali imam svoj hotel,jahtu,rols rojs,stan u nici,kucu na jezeru komo u italiji itd,itd,itdpozdrav svim tragacima inace mapa i opis su ti dobri i trebao si da radis a ne da pricas po forumuma
Odgovori
#56
cajo ali su ti izbusene gume na biciklu,do juce si je vozio gradom a sada pesaka bijes,koje gluposti sve da cujes ovde,covek je odradiiooo Gostusu ;D ;D,niko jos tu nije usoo,a sto se tice masinerije  bile su I kopano je I skenirano je, ima I slike I gde se kopalo I cela livada je bila obelezena kocicima pre skeniranja na Srbenici,svasta se covek ovde nacita  I ismeje,oces da ti  I posaljem slike da vidis,eto tako I sa foruma oteruju  ljude, bukac do bukacaa CAJO  ucivaj  u pocepanim patikama ;D
Odgovori
#57
ocu pirossi imam kuma u pirotu nekada su ga zvali seik.super je covek imao je nekad i svoj kafic sada ima brod pa se vozika po jezeru,a odkud znas da imam pocepanu patiku,da znas da si u pravu,nisam odradio tu vasu gostusu vec gustu sumu,kako vi pirocanci pricate kao da sam u bugarskoj a ne u srbiji nid\sta vas verazumem,lnteresuje me dali ovi iz bugarske koji zive blizu nase granice pricaju srpski ili po bugarska kao i vi,ali onaj drugi fot\rum zakopano blado tu nema srpski ni na kaasicicu,cesto se pitam jel ovo bugarski forum,nemam nista protiv bugara ali ja zivim u srbiji a ne u bugaeskoj neznam bugarski zato ljudi pricajte na srpski i pisite na srpskom,dali neko od vas zna za neko blago u vojvodini,banatu,vrsackim planinama,lisicija glava,djakov vrh,guduricki vrh,neku ledendu o srednjevekovnoj tbdjavi na vrsackom bregu koja je zaduzbina despota djurdja brankovica itd,pozdrav svim tragacima i rudarima drecan im lov na zuto a narocit veliki pozdrav porocancima,pozzzzzzz caja iz vrsca

Odgovori
#58
cajo jos ces da nosis te patike iscepane,nije ovamo bugarska nego tara Srbija,a ti sto si puko niko ti neze pomoci,sto nisi trazio u tvom Vrscu nego dodje kod nas,volis puno da imas,malo tezeee tako da se nadje ;D,saljaces ti puno toga sto ima u staru planinu nasu,svi koji ste tako dolazili  odmah se poznajete,kerovi vas poznaju kakvi ste pa bi vas pocepali,u tom sportu se ide sa cistom dusom  a ne takvi sljamovi ko tiii;cuti gdesi I ne otvaraj usta smrdljiva,sljam koji je pljunuo na srbe I Srbiju,ispljuj sebe u ogledaluu sljamuuu Wink
Odgovori
#59
Pozdrav Pirrossi,
ceneći tvoj značajni doprinos forumu, i ugled koji imaš među nama kolegama  molim te drugarski da suzdržiš pri naletu emocija koji zahteva upotrebu teških reči koje su uvredljive po svakoj osnovi.

Ukoliko dođe do novog verbalnog incidenta postovi će biti brisani i po potrebi primenjene dodatne administrativne mere!!!

Takođe se moli novi član Caja da ne uzvrati kolegi, te da se oba učesnika ove ne potrebno uvredljive diskusije vrate u okvire društveno prihvatljive komunikacije.

    u ime administracije
              Vaš Moderator
Odgovori
#60
Timpolok dobro sto si se javio,inace bi terali ko zna dokle,treba reda  a I postovalnje svakog forumasa,ali ne ovako I na nacionalno,treba ovde uzivati I postovati sve  na forumu,ne zameram ali je dobro da se ohladi situacija, Big Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)