Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smrdljivi kladenac
#1
zna li neko gde je smrdljivi kladenac ili ima neki zapis.jugoistok srbije.(ljuberadja).pozz.
Odgovori
#2
Ima ovde na forumu jedan lep alat u gornjem desnom uglu pise pretraga pa ukoliko vam se od kolega koji imaju neku informaciju niko ne postigne javiti, a vi izlistajte tom forumskom internom pretragom kljucne termine i dobijete listng poruka na zeljenu temu/termin. Dobro nam dosli na forum i zelim vam puno uspeha.
Odgovori
#3
hvala.imam neku raznu pisaniju ali bas za to nemam.poz
Odgovori
#4
e ovako kolega apenac. Ja cu pokusati da ti pomognem,po mom misljenju,mozda gresim,smrdljivi kladenac bi trebao biti od sadasnjeg izvora komarice  navise prema gorcinci,mislim da je blizu puta.mislim da na forumu ima ljudi koji znaju tacnu lokaciju.valjda ce se javiti neko.pozz
Odgovori
#5
U Kumanovski reon ima Smrdljiv kladenac zvano mesto smrdenac pored sam put ispod put mali potok prolazi
Odgovori
#6
NIJE KUMANOVSKI OVO JE JUGOISTOK (LJUBERADJA)
Odgovori
#7
Apenac kasniš smrdljivi kladanac jeste u Ljuberadju i sada ga ima preko puta klesanog popa i čiraka........
Odgovori
#8
mislim da smo svi zakasnili. Neka ekipa je skoro imala radove,vide se isopine kamenja i rizle pored podkapine, nadam se  da su bili uspesni.pozz
Odgovori
#9
bas zbog toga i pitam jer su radili na jedno mesto mislim da je to to.pozz
Odgovori
#10
imam neku pisaniju za jelasnicu.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)