Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje za Grotu!
#11
Dva pitanja.. Poslao si zahtev na fb,a za broj. pa kad god udjem preko telefon na forum ,novi broj telefona ,nema ga niko.. mene zove skriveni broj... a to ne moze tek tako i ne moze svako.. pitanje je za tebe,a ne odnosi se samo na tebe... tajni nemam,sve sto imam su price koje pricam svakom ko pita,a pritom procenim da je posten... a ti dobro znas o cemu ja pricam... a uvek sam te postovao pa ocekujem odg. konkretan..
#12
Druze Trifune ........da ti kazem ne optuzuj coveka koji nema te osobine da radi takve stvari .....i ja pomenutu osobu imam na fb kao prijatelja ....mene niti zove niti nista....cak sta vise lepo se i ispricamo (preko chat-a!!!)...... nemoj da se tripujes nije on taj ko tebe zeza vec neko iz kuce ili od prijatelja..........p.s paranoja je cudo ...... Smile
#13
(14-06-2014, 11:41 AM)Trifun link Piše:Znam i zasto je napravljen forum,ali to ne znaci da sad ovde moze da se uznemirava svako... a o tehnologiji mi ne pricaj uz duzno postovanje,znam zasto ti to kazem... ja znam ponesto o 'Blagu' Iz prica,nista drugo.. a da me neko uznemirava svaki dan ,nije ok.. kupim novi broj,pola sat prodje ,zvoni telefon ,zove me sakriven broj.. jel to ok? Jesu to drugari? a niko nema br?

1. O tehnologiji ti meni nemoj da pričaš, ti si samo načuo nešto o tome i odmah sve znaš
2. O tome zbog čega je napravljen forum ti ne možeš znati niti možeš pretpostavljati ( jednim delom je napravljen zbog takvih kao što si i ti, načuju ponešto i odmah su eksperti za sve i znaju sve - da bi se takvima razbile sve iluzije i ukazalo na to koliko ne znaju)
3. Ako si siguran da je forum uzrok tvojih problema, onda ne moj da ga posećuješ i rešio si problem stvar je baš jednostavna....
4. Ako si tako pametan, verovatno bi moglo na pamet da ti padne da ti je taj telefon možda "stavljen pod prismotru" i koju god karticu ubaciš u njega "oni" će znati da si to ti bez obzira na to jesi li posećivao forum ili ne .....
#14
Grota nije covek koji bi tako nesto uradio,sad sam ukapirao iz licne prepiske.. ko god da je drugi,smesan je... jadan i bedan... neka ostavi postene ljude na miru... iskoristicu priliku da se izvinim Groti i da mu javno da kazem da je neko od mojih poslao poruku na fb. u moje ime,a da ja nisam imao pojma i da nemam pojma ko je... a za telefon,pa resicimo i to... a sto se tice Admina o tehnologiji,ja nisam prinauceni lajk,veruj mi i ne ponizavaj.. postujem vas od prvog dana i siguran sam da bi ovako reagovali i vi..
#15
Naravno Trifune da primam izvinjenje zato smo ljudi i zbog toga se izmedjuostalog razlikujemo od stoke (htedoh reci ZIVOTINJA) i nadam se da neke pripadnike zivotinjske vrste nisam uvredio  Wink
Samo ....brine me jedna stvar koju si napomenuo. Kazes da je neko od tvojih poslao poruku meni na fb u tvoje ime a da ti nista neznas o tome ? ? ? Bas cudno....cudno da tako olako ostavljas svoje pasvorde ukljucene i dostupne svakom , cudno da neko bas meni posalje poruku u kojoj se predstavlja u tvoje ime a da istovremeno tebe kostantno "cimka" na telefon sa prikrivenog broja. Sve je to tako vrlo cudno  8) A onda sam zakljucujes da ti je telefon pod prismotrom ! CIJOM PRISMOTROM ? Drzavne sluzbe i drzavnih organa ili neko privatno pokusava da to bude !!! 
Ako su ti neki iz prvopomenute grupacije onda se bojim da si u grdnoj nevolji (iz samo tebi znanih razloga) a ako su pak neki iz ove druge grupacije onda si u jos gorem polozaju ! OVI PRVI CE DA TE BIJU DA PRIZNAS (sta god) A ONDA CE OPET DA TE BIJU DA NE PRICAS. A OVI DRUGI CE DA TE BIJU DA ISTO PRIZNAS ALI DRUGI PUT NECE DA TE BIJU DA BI CUTAO...PRIMENICE NEKE DRUGE METODE ...ZA SVAKI SLUCAJ  8)

Naravna stvar da se usrdno molim da sve ovo nije tacno i da je po sredi jedna najobicnija paranoja proizasla iz ko zna kakvih razloga ali da stvar ubuduce bude mirna i spokojna sto se tebe tice postaraj se da kada vec nesto pises javno (ukljucujuci i ovaj forum) tri puta procitas sta si napisao pa tek onda pustis u opticaj. Jer gledajuci neke tvoje postove od pocetka tvog uclanjenja nisam bas stekao utisak da si samo revnosni citalac istorije i da sa terenom nemas nikakve veze a po najmanje da u svemu tome delujes kao nezainteresovani pojedinac i da je puka slucajnost sto si na ovom forumu. Vidim spominjes i neke svoje grupe i grupice i da sve moze da se sredi kada si okruzen pravim ljudima....bas lepo...
Pade mi napamet ona nasa narodna...KOJ CE KOME NEGO SVOJ SVOME  Wink  ZIV TI MENI BIO.
#16
mir ljudi! Nadajmo se da ce sve biti ok.pozz
#17
Moj prijatelj ima pristup i on tvrdi da nije,ali je upadao na forum na moj profil u pocetku,tako da verujem da ti on poslao... Ma ne plasim se ja za mene,vec ljude oko sebe... pricacu ti drugom prilikom... a sto se tice traganja,veruj mi da sam 2 puta otiso na teren ali da sam veoma IQ za neke stvari,a prismotra je iz meni ne znanih razloga,poteklih od bolesnih umova jer nikad nisam cutao nikom.. a to sto se meni desilo nije paranoja,vec cinjenica zbog koje cu naredni put da toga ko to opet bude uradio ... ne vezano za ovo... afekat,napao sam neduzne a da neko stoji iza svega stoji...
#18
(15-06-2014, 01:04 AM)Trifun link Piše: Moj prijatelj ima pristup i on tvrdi da nije,ali je upadao na forum na moj profil u pocetku,tako da verujem da ti on poslao...
...ajde nebudi na kraj srca...sve je OK nisam ja zlopamtilo i veruj mi da se trudim da se iskobeljas iz tog blata u kome si se trenutno nasao pravdajuci se i pokusavajuci da se iz njega iscupas a da pri tom ostanes cista obraza.  Wink Moje cudjenje na pocetku je bilo bas vezano za tvoje "strahove" koje svojim potezima i nisi uspeo da prikrijes pa se stvorila gungula oko svega nizasta. Nesporim ja tvoj "IQ" kada ga vec spominjes i znaj da bez njegovog zavidnog kolicnika u ovom nasem hobiju uspeh nije bas zagarantovan (na stranu sreca i slucajnost...ili pak volja onih koji na nevidljivi nacin upravljaju svima nama skupa) ali veruj mi da isti taj "IQ" procenjuju i oni koji bi da nosioca manje vrednosti i te kako voleli ,zeleli i hteli da zloupotrebe u svoje ciljeve a koji nisu bas dobronamerni. Tako da ubuduce a racunajuci na tvoju mladost (kako sam kazes 24 g) poslusaj malo iskusnije od sebe i NEMOJ DA ISTICES PREVISE SVOJU INTELIGENCIJU da te nebi ozbiljno shvatili pa to zloupotrebili.
ISPOD TUTE TRISTA ĆUTE , ISPOD MIRE TRISTA GVIRE !  8) Nadam se da me razumes.
#19
Naravno da razumem,hvala na savetu...
#20
I mene odavno zanima,da li "oni" samo nadgledaju sajt,ili imaju i svoj profil,i aktivno su ukljuceni u....sta vi mislite???
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)