Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomosh molam !
#21
kolega Aksij,
imam ja isto planovi,oces li da kupis?jevtino gi prodavam a kolko vidim mloooogo zlato.ima se obogatis isto kao od ti sto ti prodavas.
ja ne mogu da shvatim i verujem svojim ocima da ti prodajes plan za to mesto i te silne magaze.
zar mislis da ovde stvarno ima BUDALE koje ce da nasednu na to,na te fals planove,sije mu ga djura.
prodavati plan :Smile,ne mogu da poverujem da si se usudio tako nesto da radis???
#22
(21-06-2014, 03:39 PM)bata1 link Piše: aksij kolko evropejaca kosta taj tvoj plan?pozz

Bato covek hoce da se licitara vidis da ocekuje ponude na PP pa ko najvise da vodi devojku da ne kazem macku u dzaku.
Nemoj da nasedas na te fore.
#23
hvala kolege na dobronamernim savetima.naravno da necu da nasedam na te fore.samo mi nije jasno zasto covek prodaje planove ako je uspeo da locira tozla 95 posto? Zaista  ja se nebih usudio  tako nesto da postavi i napisem na forumu.pozdrav svima
#24
ее Колеге ја исто имам цео план и опис за станчов полегар и скице и описи бар 3-4 за шири појас и лепо пише од војводе Поп Мартина ,Волчана Војводе ,Стојана и Остале комите да су се заклели да се планови не продају ни за које паре јер су злато скупљали за ослобоџење од турака и непријатеља....па ко продаје нека се замисли мало да га не сустиже клетва ,јер кажу ми смо се 20 година борили са турцима гинули гладни и боси за слобода на Македонија.
Поздрав
#25
To je Bato po principu APP (ako prođe, prođe)  traži se ovca za šišanje, jer nema tu ni "p" od procenta koji se, pominje da je sigurno locirano. Već je u pitanju bezočni bezobrazluk. Ko normalan prodaje 3-4 magaze koje su skoro overene ma sta reci-sigurica.
A ko normalan veruje da će to kupiti?!?
#26
e dokle smo stigli drage kolege,cesto se normalan covek zapita. I uvek ali uvek posten covek nagrabusi. Sta sve nece narod da radi za malo kinte.strasno
#27
Poslao: Gorki
« poslato: 21.06.2014 u 23:54 » Umetnite citat
ее Колеге ја исто имам цео план и опис за станчов полегар и скице и описи бар 3-4 за шири појас и лепо пише од војводе Поп Мартина ,Волчана Војводе ,Стојана и Остале комите да су се заклели да се планови не продају ни за које паре јер су злато скупљали за ослобоџење од турака и непријатеља....па ко продаје нека се замисли мало да га не сустиже клетва ,јер кажу ми смо се 20 година борили са турцима гинули гладни и боси за слобода на Македонија.
Поздрав





Bravo Gorki  samo kasi uste ako znae mplitvata na pop martin i pravilata kako mose da se resi kletvata sto si pisal deka e teska kasi kako treba posto znaes poz




#28
Evo vam nesto i malo pomoc trasite nocno vreme gdje ima ili premetite svetlejne i tu da znate da je tacno da stara planina  i osto lo sta trasite samo trasite svetlejne na nocnu vreme ako svatitie ili ne a drugo nema ja tako znam veliki poz svima  pop martin himovic i naravno kluc poz svima
#29
Ne sum go odrabotil deka ne mi na pat bugarija a i rizik mi e tamu nemam logistika i luge po bugarija  so kogo a Macka magla -ne macka, magla sto treba jas da vi go dadam da proverite pa ako ima poposle vie pola ke mi dadete na zimi majka A ! e mnogu ste pametni gledam sve pametnjakovici ccc beter ajduti derikozi ste I od tie sto gi stavile tamu parite po ostavite bog da cuva !
#30
- gorki sto sakas da kasez so ova a !? - ее Колеге ја исто имам цео план и опис за станчов полегар и скице и описи бар 3-4 за шири појас и лепо пише од војводе Поп Мартина ,Волчана Војводе ,Стојана и Остале комите да су се заклели да се планови не продају ни за које паре јер су злато скупљали за ослобоџење од турака и непријатеља....па ко продаје нека се замисли мало да га не сустиже клетва ,јер кажу ми смо се 20 година борили са турцима гинули гладни и боси за слобода на Македонија.
Поздрав
  - Sega turci nema a ti demek ako najdes plan od negde I takvi pari od pop martin volcan i drugi ajduci  nema da gi zemes ke gi dades za oslobodjenje od turaka arapa iraka irana i od  turski proliv proser Serii -na primer sulejman velican  1 2 3 .... do 1000 a Smile !? I pravo  ke ides vo Planina da se boris 20 god za osloboduvanje na makedonija bosna hrvatska crna gora i slovenija i kosovo ... Toa li mi velis... a gledam arheolozite sto kopaat i vadat moneti sekoj den i pola si gi stavaat vo djep -sekoj den umiraat od Kletvi ajducki anatemi i Arheolozite  i celi nivni familii sve mrvo Ebate poumiraa ne ostana arheolog ziv zdrav koji Zembilji ste site vie tamu zabegani Smile !!! I za na kraj samo Makedonci se borea i ginea za sloboda na Makedonija drugite ja rasparcuvaa i porobuvaa plackaa site od okolu Site ! - Jasno !
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)