Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomosh molam !
#11
I  jas sum mnogu  ozbilen koga rabotam so pari i cest i ne probuvaj da me driblas na 1  ke se zaebes so mene ok !
#12
- a ti sto mi odgovori sto te prasav jas ?  - a?
#13
Onoj te dribla gledas li aksij  kazi mi dali i kolku go prodavas planot od bug jas da ti go kupam odma , od kade si ti od koj grad ? izgleda ne e najdeno toa nikoj ne veli nisto .
#14
- Go prodavam planot za stancov polegar i upatstva kade e tocno plus uste 1 sto ne znam kadee lokacijata ama e detalen i golem - site so ozbilni ponudi vo eur neka pisat na pp molan ! Ne mi se javuvajte na pp so Pinuts ponudi molam strujata e skapa za pc-vo !!! Zaba na suvo ne kreka !!!
#15
- Go prodavam planot za stancov polegar i upatstvata od google earth  kade e tocno plus uste 1 sto ne znam kade e lokacijata ama e detalen i golem - site so ozbilni ponudi vo eur neka pisat na pp Molam ! Ne mi se javuvajte na pp so Pinuts ponudi molam bidete ozbilni -strujata e skapa za pc-vo !!!A i  Zaba na suvo ne kreka !!! Taka li e ?! -
#16
cekaj,aksij ti prodavas plan na forumu?ako sam dobro razumeo?
#17
da prodavam plan od toa mesto locirano 95 % sve  - prodajem plan plus josh 1 pride sto ne znam gde je  ali cu naci sve sto treba- prodajem 2 plana tacnije za eurici treba mi kesh sada  -tocno !
#18
Ili ko pre sa planom do devojke i miraza njemu djevojka i miraz ! 3 do 4 magaze kolko vidim jas !
#19
aksij kolko evropejaca kosta taj tvoj plan?pozz
#20
cekaj kolega,naglas da razmslim,zasto ti nisi,ili jesi odradio mesto? Ako je 95posto locirano?ili je mozda magla u pitanju?pozz
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)