Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poplava
#1
Evo malo poplave i u Jelasnickoj klisuri  >Sad


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#2
mozda pronese nesto voda pa izadje nesto na videlo ????? Smile ne treba sve neg. da se gleda ima i nesto dobro u svemu tome Wink pozdrav
Odgovori
#3
a moracemo da pretresemo sve posle,izace nesto iz pecina  I izemlje,sve ce da se spere ko zna sad moze neko biti srecan  Big Grin
Odgovori
#4
NIKAD SE NE ZNA ALI MOZDA IZADJE I GODZILA! ;D
Odgovori
#5
(16-05-2014, 09:22 AM)rimljanin link Piše: NIKAD SE NE ZNA ALI MOZDA IZADJE I GODZILA! ;D

A,jel ima neka kataloska vrednost za tog godzilu? Mislim ako mi njega nafacamo,ako on nafaca nas onda pretpostavljam da nam katalog ni netreba;verovatno onda ide po zakonu dzungle (a ne po katalogu):"ILI VECERAS,ILI TE VECERAJU". Big Grin
Odgovori
#6
Obicno pri poplavama mulj pokriva i one vidlive znakove. Voda je puno blata. Nije to to poplava od topljenje snega. Govorim iz iskustva jer pre nekih 10 dana kad sam potrazio neke  jako vidlijve zankove (stopala vesto isklesana  da su izgledala kao da je cipela gazila po mekoj steni) od n jih su ostale samo one koje su bile dleko od poplave!
Odgovori
#7
kod mene u kraj kad god dodje do neke bujice u jedno selo izvire neke rimske parice okle dolaze i sam ne znam pratili smo tok tog potoka ali nista bili i sa md sem smece i koje caure nista ali cim ovolika kisa dodje spere mora sa neke njive ili nesto sto je u blizini neka ostava i nanese tako u taj potok....na to sam misleo Wink poz drugovi.
Odgovori
#8
Ima logike , ima ,ima kazem iz iskustva Wink
Odgovori
#9
jest nesto sam i ja citao o tome bile neke poplave u bosni prije 16-18  god unistile put kad su ga pravili ponovo izasle pare . to je to ...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)