Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#51
pozz. irokez da li ti licno poznajes tog tragaca sto je zmijama dao mleko?
Odgovori
#52
Da, pecina je minirana i to poodavno, a da li je ociscena pitanje je. Imao sam prilike da pre dvadesetak godina razgovaram sa prijateljima coveka koji je lose prosao kad je da prevaru, bez upozorenja na zmije, sisao u pecinu. Koliko sam ja obavesten nije na Suvoj planini.
Odgovori
#53
Pričaš o Zmijovnici? Jednom smo ekipa i ja otišli tamo ali nismo mogli da uđemo, zatvorena je...
Odgovori
#54
Drugari, sumporje jedino osvedočen lalo nabavljiv materijal, jer je to najčešće kupovan proizvod u poljoprivrednim apotekama a sa namerom da posluzi protiv zmija, sto ne znači da nema i drugih sredstava za to.
Odgovori
#55
Da, PetarPan88, zatvorena je, zatvorili su je dinamitasi i to samo njima znanim razlogom.  Znam jos poneki detalj ali badava sve. Neznam samo da li su ocistili unutrasnjost?
Odgovori
#56
(05-08-2014, 02:10 PM)BrankoV link Piše: Postoji jedna takva pećina na Crnook, gde je jedan od te grupe počeo da kopa i izašle su zmije,kako on kaže da se usro od straha i vratile opet, tu ima i bunar rimski ima i gvozdena vrata, nije se više usudili da odu tamo..................
Da li je u toj grupi bio jedan covek,sada pokojni,a u bliskom srodstvu je sa jednim poznatim,takodje pokojnim kriminalcem iz 90tih?
Odgovori
#57
Koliko ja vidim iz vasih prica ovde, zmijski otrov deluje!!!! Pa udji ti ako smes u pecinu punu zmija....Hihhihihihi...

Odgovori
#58
(06-01-2015, 08:46 PM)Dr. Marsovac link Piše: Koliko ja vidim iz vasih prica ovde, zmijski otrov deluje!!!! Pa udji ti ako smes u pecinu punu zmija....Hihhihihihi...
ko da udje? Smileja?Big Grin
Odgovori
#59
Ne ti licno daljina, odnosi se na BILO KOGA....
ali ako si hrabar, samo reciiiiiiiiiiiiiiii
Odgovori
#60
(06-01-2015, 09:28 PM)Dr. Marsovac link Piše: Ne ti licno daljina, odnosi se na BILO KOGA....
ali ako si hrabar, samo reciiiiiiiiiiiiiiii
Da imam malo iskustva,i kvalitetnu opremu,usao bi u svaku,sto da ne...pa ne ulazim u vulkan....8-)nego ovde su od pecina napravili horor filmove...ne kazem da nema opasnih...ali vise ima preterivanja...realno...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 7 Gost(a)