Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOCNI SNIMAK
#11
Pozdrav GROTA,
siguran sam da znaš da je u proteklih godinu i neki kusur dana forum zbog kako se objašnjavalo tehničkih problema padao bar 6 do 7 puta da je svakom tom prilikom (NEPRILIKOM) bilo izgubljeno ponekada i par stotina postova, linkovi ka drugim sajtovima bivali oštećeni tako da nije neobično da neke slike nedostaju pogotovu ako su postovane van foruma pa su linkovi prekinuti.
Nemora uvek značiti da je to neko selektivno radio zlonamerno ma da je u istoriji foruma bilo i takvih događaja.
Teško dokazivati no bilo-prošlo pa hajdemo dalje.
Drago mi je da si tu i da si uzeo učešće u radu.
Lep pozdrav.
Odgovori
#12
(10-12-2015, 11:38 PM)GROTAGOLD link Piše: Zao mi je sto je fotografija u medjuvremenu uklonjena. JA TO NISAM URADIO

Fotografije koje se postavljaju na tudje servere ( www.dodaj.rs  ) "nestaju same" posle izvesnog vremena zato molimo sve korisnike da fotografije aplouduju direktno na nas forum kako bi se izbegle ovakve ili slicne situacije.
Odgovori
#13
Ma znam ja kolege drage moje da stvari stoje tako kako ste i objasnili... pa nisam ja ovde od juce a uzgred budi receno drzim dva foruma pa znam odlicno sta vreme pojede. PS Pomenuti sajt za upload slika je od nedavno presao iz Srpskih u Slovenacke ruke... tako da me vise nista ne cudi.
Odgovori
#14
Grota koje forume drzis posalji mi adsrese,pozdrav caja
Odgovori
#15
(20-12-2015, 03:22 PM)caja link Piše: Grota koje forume drzis posalji mi adsrese,pozdrav caja

DOBICES CAJO ODGOVOR USKORO. BUDI MALO STRPLJIV  Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)