Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kitka
#21
tebi bato ocigledno nista ne znaci znak ukrstene sekire na zdravci kamen u vrelo ,pa nadji bre to prijatelju da bi doznao jos nesto ne ide to ovako kako ti mislis,i za vojvodu velceva si sve izbrkao ,postavis temu velcev a u temi valcan zato te i himovic ispreskakao,ne mozes samo uz kompjuter da sklopis sliku moras malo i na teren da uklopis neke stvari
Odgovori
#22
kolega dragane donekle si u pravu. Zdravci kamen sam obikolio triput,naso izvore i kladence,ali od sekira ni traga,mozda su skrsene. Ili sam trazio visoko.nize nisam silazio,mozda su bas dole nize,procesljacu jos jednom i nadam se da cu ih naci i slikati.pozdrav.
Odgovori
#23
ti nisi ni video zdravči kamen on visok jedan ljudski boj i sekire su nazubene i da i to nadješ nebiti ti preporučio da ulaziš ako nemaš unutrašnji plan..........
Odgovori
#24
postovani branko v,nemam nikakav opis za to mesto.potrudicu se da nadjem zdravci kamen.nisam znao da je on manjih dimenzij. Jesi ti bio kod kamena?mozes li mi predociti sta se krije,i zbog cega neulaziti? Moze i na pp. Pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)