Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ovcarski stap ispod trema
#1
pozdrav forumasi xteo bi da postavim jedno pitanje svima koji gledate oglasnu tablu.interesuje me vase misljenje o jednom znaku .radi se o stapu sa strelicom na vrxu ,stap ima krivinu isklesan je na povecoj steni u podnozju trema sa kosmovacke strane .vrx stapa ja usmeren uzbrdo a stena se nalazi na ivici sume u dnu je sipara .skrenuo bix paznju forumasima da se u tom kraju trazi takav znak da navodno pokazuje ulaz u jovinu magazu i da treba da bude opet navodno ispod divne gorice .a ja opet skrecem paznju nije ispod divne gorice ispod trema je .bilo bi mi drago da se javite na ovu temu mozda i resimo nesto
Odgovori
#2
Postovani Dragane Nikolicu. Svako dobro u daljem radu ali nebi bilo lose da pre nastavka svojih pisanja postavis temu tamo gde joj je i mesto. Oglasi..trebalo bi da znaci da se nesto nudi na prodaju ili kupovinu i tome slicno a ne znaci na stenama.  Wink Drugo , potrudi se da kada nesto trazis da ti se objasni ako si u mogucnosti da postavis i sliku jer koliko god da se trudis da objasnis slika govori vise od 1000 reci. Budi siguran da ce neko drugi mozda to sto ti vidis videti drugacije a ovde ima dosta iskusnijih i starijih kolega koji se nece ustrucavati da ti objasne i pomognu.  Big Grin
Na stranu oni drugi kojima stizanje do cilja znaci i gazenje preko leseva..ako treba  >Sad
Odgovori
#3
Taj štap bi trebalo da bude vezan za drugu magazu a ta Jovina je očišćena mada kod mene piše da je u njoj trebalo biti tri kazana a uzet je jedan. Za Jovinu je jedan od znakova bilo pismo ali je znak razbiven. Taj štap je vezan za Krunovu magazu. Sve ovo što sam naveo potiče što iz pisanija što íz ličnog iskustva mog dobrog drugara iz ovog sporta. 
Odgovori
#4
postovane kolege moram jos jednom da se izvinim zaista nisam obratio paznju da sam na oglasnoj tabli pa cu da pokusam da ovu temu prebacim gde joj je i mesto
Odgovori
#5
KOJI IMA ZNAK DESNO OD ŠTAP VELIKI JE VIDI SE 30 M..............ZA DRAGANA NIKOLIĆA.....
Odgovori
#6
ZDRAVO BRANKO. DA BUDEM ISKREN NEZNAM ŠTA JE SA DESNE STRANE TO JE SIPAR I ŠUMA ,MI SMO OVAJ ZNAK NAŠLI SASVIM SLUČAJNO TAČNIJE JEDAN MOJ DRUG ALI ĆEMO OVIH DANA IZAĆI NA TEREN PA ĆEMO DA SNIMAMO I TO I OVAJ ZNAK IZNAD NJEGA.A RADI SE O SLEDEĆEM,IZNAD OVOG ŠTAPA GDE POČINJE LITICA POSTOJI JEDNA STAZICA USEČENA U LITICI 30,TAK METARA NA KRAJU TE STAZE IMA MALO PROŠIRENJE MOŽE NEKOLIKO ČOVEKA DA STANE, NA ZIDU LITICE SU USEČENA BAČVENA VRATA SA KRSTIĆEM UNUTRA I JOŠJEDNIM ZNAKOM IZNAD,ZNAK JE SLIČAN KRSTU,AKO SI MISLIO NA TO TO JE GORE MI ĆEMO TO DA SLIKAMO SAMO DA SE SNEG ISTOPI JER JE TEREN NEZGODAN
Odgovori
#7
Sta bi sa tim slikama. Ako to stvarno jos uvek stoji ja licno dolazim da vam pokazem gde su pare iako  vec godinama nisam izasao na teren .
Odgovori
#8
bolje je u društvo plandjija............  da se  pokazuje...............
Odgovori
#9
postovani kolega plandzija.kao sto sam rekao brankuv evo i tebi obecavam da cu slike da postavim,ali da bi postavio sve slike trebalo bi da se popnemna ovu stazu iznad stapa da bi celokupno mesto moglo da se sagleda ,posto je ovo severna strana trema na ovako uzanim stazama je josuvek izuzetno opasno kretanje ali ovih dana cu sigurno izaci i postavicu slike .pozdrav
Odgovori
#10
da nema mozda kamen u stenu sa  krstom odma nad stozer?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)