Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PENZIONISANI TRAGACI
#1
Vec se neko vreme pitam naglas...IMA LI OVDE PENZIONISANIH TRAGACA ? Onih koji su sve prosli , sve znaju i sve su nasli ili bar onoliko koliko je njima i njihovim bliznjim dovoljno? Ima li ih? Ima li onih koji su bili te srece da znanjem nadju sebi penziju od ovog hobija? IMA LI IH  ?
Dali su takvi ikada bili na ovom forumu pa otisli svojim stazama bez pozdrava? IMA LI TAKVIH ? IMA LI VAS NEGDE ? ... JAVITE SE AMAN ZAMAN !!! JAVITE SE I NAUCITE NAS KAKO SE DOLAZI DO PRAVOG MESTA !!!
I vi ste znali gde tacno ima i kako doci do tog mesta i koji se tacno znaci prate i na kom mestu treba krampom udariti i uradiste sta ste uradili...ALI NAM BAR PRICAJTE !!!
Ja kada bih tacno znao gde sta ima i kako doci do toga i koje znake pratiti u kom kraju i u kom selu , naselju , zaseoku , zvalo se ono danas isto ili drugacije svejedno OTISAO BIH I ZAVRSIO POSAO...i nebih vise mudrovao da sve znam al sticajem okolnosti nisam zavrsio ...nije mu vreme jos ili je to bilo pre 30 godina pa se u medjuvremenu sve promenilo: i teren i nazivi i suma izrasla i telo oslabelo / obolelo i ....IMA LI VAS ? ? ?
JAVITE SE OVDE GLASNO I JASNO MA SA KOG TO PROFILA BILO ! Prvog , drugog , pravog ili laznog , svejedno ALI SE BAR OGLASITE...NECE VAS NIKO ZA GLAVU SKRATITI !!!
I PISITE NAM ISTINU I SAMO ISTINU A NE SVOJU NEDOSANJANU MASTU !!!
"Ja znam 100% tacno gde je , znam mesto , isao sam i video , nasao sam  , ima to i to u toj i toj rupi , zidu , pecini , grobu , crkvistu , izvoru , reci , pod kamenom ... SVE ZNAM SAMO JOS NISAM ZAVRSIO......AJOJJJ VISE NE PISITE AKO MISLITE I DALJE TAKO DA PISETE.
JEL NAM SE TO PODSMEVATE SA NEKIH AZURA , BAHAMA , NEKIH BESNIH PLAZA I VISOKIH PLANINA SA HOTELSKIM SMESTAJIMA? A MI JADNI STVARNO MISLIMO DA JE SVE ISTINA I TRCAKRAMO TAMO / AMO KO LUDA KUJA...GDE SE NAPISE..TRRKK KO CE PRE. Sa podsmehom iza tastaure se krijuci i dalje kuckaju i pisu kako sve znaju samo jos nisu....A STA NISU ?
HAJDE NAPISITE , OGLASITE SE...IMAJTE M... NECE VAS NIKO ZA KOLIR KRAGNE PA U MARICU..nisu ni oni vise tako naivni i glupi !

JA LICNO DA SAM 100% SIGURAN GDE STA IMA NEBIH NI PISAO VEC BIH OTISAO I ZAVRSIO POSAO !!!



                              "KO RAZUME SHVATIĆE / KO NERAZUME ... NIKAD I NEĆE" !!!
Odgovori
#2
Svi oni koji su nasli odlozili su aparate i ne daj Boze da oni sada setejuci po sumi sretnu nekog i jos sa opemom i alatomon bi ga prijavio istog trenutka .Poznajem jednog takvog Bio je beda kako u dzepu tako i u glavi a sada dzipovi i cuda . Kad god krenem na teren uvek se pomolim samo ON da me ne vidi.Takvi su uspesni tragaci. Nadam se da nisu svi.Pozdrav
Odgovori
#3
Ja iz moj kraj sam znao nekoliko ali su svi pokojni i oni su mene naucili jedno zakasnio sam bar nekoliko decenija!!!! Inace dosta tragaca koji su nasli neku sicu isli su na srecu ali od toga nema mnogo hleba jer kakao doslo tako i otislo. Mada kada vidim da se i Grota cudi di je cup onda sta li ja tek da kazem Wink pozdrav .
Odgovori
#4
Nikad nije kasno.Sve je to sudbina,sve nam je rodjenjem zapisano.Nikad ne moze sve da se odradi.Covek je nasao pre 5ili 6 godina . Nista nije kasno.Pozdrav
Odgovori
#5
Ko razume da cita znake..... 8) 8) 8) 8)

[Slika: t8m3o4.jpg]

[Slika: 2w4xlrq.jpg]

[Slika: 1zmml4y.jpg]

[Slika: 332z2b7.jpg]

Marsovac...
Odgovori
#6
Al ti je lose Marsovac.....vidim samo ti jedna pirocanka fali ....one su najbolje jer dok daju one se stiskaju Wink
Odgovori
#7
he he he

marsovac
Odgovori
#8
aaaaaaaaahahahahahahaha ludilo druze pazi na suncanicu i pi dosta tecnosti.
Odgovori
#9
Da li je pivo tecnost?  Kokteli?  Tongue :Smile
Odgovori
#10
Marsovac a gde je neka bikini fotografija ??? Smile UZIVAJ !!!!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)