Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomagajte drugovi
#1
Pozdrav svima na forumu. Tek nekoliko dana sam clan ovog foruma. Citala sam vase razmene misljenja, kritike i savete, sve mi se to dopalo. Ovim hobijem se intenzivno bavim dve godine. Jedini uspeh do sada je bio pronalazenje crepova (mislim da su rimski) i delova od 4 vrste cupa, jedan cup je oko 30 cm u precniku, na tom mestu su bili Kelti, Rimljani pa Turci. Zlatari opsedaju planinu ima i uspesnih naravno imali su dobru opremu. Tu gde smo pronasli te delove,odustali smo od daljeg rada ,ali,ja licno mislim da mesto jako interesantno. Neko je nesto pisao o slicnoj situaciji na forumu i predlozio da se ne odustaje. Mi smo odustali zbog lose opreme. Na sve strane pokazuje da ima a to nije moguce. Volela bih ako postoji neko na forumu ko bi hto da dodje sa svojom opremom da vidimo sta se nalazi na tom mestu. Naravno ako ima deli se. Ima jos zanimljivih mesta na ovoj planini. Svima sa foruma zelim uspeh u ovom poslu. Pozdrav!
Odgovori
#2
Dobro dosla ti nama na ovaj forum puno uspeha u ovom sportu i nadam se da cemo ti pomoci ali moras nam malo vise reci o kom delu sveta ili srbije se nalazi to tvoje mesto.
Odgovori
#3
Hvala,hvala na lepim zeljama. Ja sam sa planete Zemlje, jablanicki okrug. Zelim i ja tebi uspeha u ovom hobiju.
Odgovori
#4
Hvala.jablanicki okrug je veliko podrucje i za mene licni ne iteresuje  ne samo on vec mnogi delovi ove nase lepe i bogate srbije zato sto nemogu da postignem sve ali to ne znaci da drugog nekog ne interesuje a ima,da bih tipomogao a da ne otkrijeh svoju lokaciju ti napisi u pp lokaciju i sve drugo sta ima sto se vidi ako nadjes neki znak slikaj i postavi sliku .imam nesto za taj kraj jako lepo i lako da se odradi ukoliko se poklopi to mesto pa ti mogu pomoci.pozdrav
Odgovori
#5
Opreznost nije na odmet,pogotovu sto ovde postoji jedna grups prevaranata,vodili smo ih da bi se oni kasnije vratili i uspesno odradili. Napisacu u pp ali sada nemam nijednu sliku. Pozdrav sa suncanog juga.
Odgovori
#6
lose sam mnapisala.Ne bih zelela da sa njima slucajno stupim u kontakt zato sam napisala okrug.To se odnosi iskljucivo na njih.Izvinjavam se nisam htela nikog da uvredim.
Odgovori
#7
Nema potrebe da se izvinjavas jer te u potpunosti razumem jer ija sam dozivljavao takve stvari pa jos i da mi pokazu a da nista od toga nemam pa se nisam  nervirao a oni su lose prosli jer nisu znali kako se uzima zato se ne sekiraj i nastavi ,ako ti treba neki savet ili nesto uvek mozes  da me kontaktiras u pp ili ovako otvoreno .pozdrav 
Odgovori
#8
Napisala sam ti jednu poruku na pp ali ne znam da li sam napisala na pp ili sam pogresila . Pomoc naravno treba. Pozdrav
Odgovori
#9
Crna Trava-Kozarnica-careva dolina.Da li neko zna sta se trazi u ovoj dolini? Da li neko zna nesto o ovom    mestu (mahali) ,ima neka obelezja ,verovatno su zanimljiva.
Odgovori
#10
Pozdrav Luna mi bi trebalo da smo  blizu,Crnotravski kraj mi je jako dobro poznat,ima zanimljivih mesta ali je dosta odradjeno još davno ,ostalo je valjda nešto i za nas?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)