Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LISICJA RUPA
#1
POSTOVANE KOLEGE SAD SMO DOSLI SA TERENA IZBACISE MOMCI GOMILU ZEMLJE IZ TUNELA NAJVISE JE CUDNO ODAKLE TOLIKO ZEMLJE U PECINI U KOJOJ SE JEDVA ULAZI.KO SE RAZUME I KO JE SPREMAN ZA SARADNJU IMAGDE DA SE SPAVA I DA SE JEDE NEKA SE NAJAVI I DODJE.Mesto SOKOBANJA  POZELJNO JE DA ZNA NESTO O LISICJOJ RUPI
Odgovori
#2
Sale u kom ataru Sokobanje se nalazi ta rupa posto i ja znam par njih?
Odgovori
#3
Ako nije tajna ima li neki znak pored rupe i koji je?
Odgovori
#4
(10-03-2014, 12:03 AM)APIS link Piše: Ako nije tajna ima li neki znak pored rupe i koji je?
  Apise pozdrav , znakove za sada videli nismo na istrazivanje rupe nas je navela velika kolicina zemlje u samoj steni , komadici keramike ostaci ugljevlja i drvljevlja koji su sagoreli.Zelim da napomenem da trenutno radimo i drugu rupu koja je na 4 metara iznad ove ali sa druge strane kamena.Na samom kraju rupe nadjeno je jedno zivotinjsko uvo bele boje sa belom dlakom na njemu.Uvo je ocuvano tako dobro jer se nalazilo u zutoj zemlji koja je po meni ilovaca.Poneo sam aparat i sve slikao tako da cu postaviti i slike kada se vratim za BG jer sam zaboravio kabal za prenos slika na racunar.Ostajem ovde jos par dana da odem do Turcina sa calmom i do dve rimske desetke i srne.Ova rupa nisam ni znao da nosi naziv lisicja dok nas jedan starac nije video na tom terenu i pitao sta se radi kod lisicje rupe.Ako ynas nekoga ja ovde imam kucu i apartmane tako da ima gde da se spava i da se jede pa pomazi brate da se odradi.Pozdrav.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)